Facebook Google+ Twitter

Warszawskie VIII Targi RemaDays 2012 - relacja

Od 1 do 3 lutego na terenie Centrum Targowego „Expo XXI” w Warszawie zakończyła się kolejna impreza promująca nowoczesne technologie do produkcji gadgetów i współczesnych materiałów do promocji.

Karta mojego zaproszenia / Fot. scan zaproszeniaPoznańska Firma GJC Inter Media jest właścicielem pomysłu. Od 8 lat realizuje tę imprezę, która ma za zadanie promować rynek reklamy. Obok imprezy w Warszawie firma organizuje także targi w innych częściach Europy. Przykładem są jedne z największych Targów RemaDays w Norymberdze w Niemczech oraz Kijowie na terenie Ukrainy.

 / Fot. scan okładki książki Warszawskiej edycji RemaDays 2012 patronowała Polska Izba Artykułów Promocyjnych, która skupia ponad 130 polskich firm z branży artykułów promocji. Pozostałymi głównymi patronami byli między innymi: Polska Izba Druku, Drukarnie.com.pl, Poligrafia, Agencja BTL. wydawnictwa Świat Poligrafii, Świat druku, Poligrafia, Raport branżowy.

Targi były podzielone na cztery tematyczne działy: reklama zewnętrzna i wewnętrzna, upominki i artykuły promocyjne, specjalistyczne maszyny do wydruków wielkoformatowych - grawerowania - haftu, sektor branży poligraficznej.

Dodatkowo zorganizowano trzy bloki specjalistycznych konferencji. W środę dotyczyły one słodkich upominków, duńskiego designu, i kierunków rozwoju branży. W czwartek debatowano o USA i nowych globalnych możliwościach, wielokanałowym marketing w internecie, na temat "od pomysłu do dotacji, finansowanie projektów inwestycyjnych w poligrafii." W piątek zajęto się psychologią koloru w internecie i w dokumentach drukowanych oraz zastanawiano się, jak ściągnąć klienta do własnej firmy.

W tegorocznej imprezie brało udział ponad 570 wystawców z Polski, Anglii, Czech, Hiszpanii, Holandii, Litwy, Niemiec, Szwajcarii, Ukrainy, USA, Włoch.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.