Facebook Google+ Twitter

Warszawskie X Targi RemaDays

Firma GJC Inter Media z Poznania w dniach 5 - 7 lutego w Warszawskiej Hali Wystawienniczej przy ul. Prądzyńskiego zorganizowała Jubileuszowe X Targi Reklamy i Poligrafii RemaDays. Faktycznie jest to jedyna tego typu impreza w Polsce.

Katalog Wielka księga reklamy. / Fot. Scan okładki RemaDays jest połączeniem czterech sektorów wystawienniczo - targowych:
1. Out&InDoorSystems
2. GiftsWorld
3. TechnologyPark
4. PrintShow
promująca nowoczesne technologie konieczne przy produkcji współczesnych materiałów do realizacji gadgetów.

Targi Rema Days co roku skupiają wystawców profesjonalistów działający w wielu tematach reklamy i poligrafii. Impreza realizowana jest pod patronatem i wsparciem finansowym między innymi: PIAP - Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych, Polskiej Izby Druku, Drukomat.pl, Świat poligrafii, Poligrafik, Świat druku, T&P i inni.

Mając na uwadze, że z roku na rok przybywa wystawców - w tym roku było ponad 570 jak też wzrost odwiedzających - w tym roku było 12 tyś. osób. Przy edycji 2015 przydałoby się większe miejsce na tą imprezę. Duża pochwała dla organizatorów za zorganizowanie bezpłatnych przejazdów busami od stacji Warszawa - Zachodnia na miejsce targów. Kolejna rewelacja to fantastycznie wydana w formie katalogu Wielka księga reklamy i poligrafii 2014.

Niestety mając na uwadze przepisy ppoż. i BHP są pewne zastrzeżenia - z uwagi, że zawsze przy takiej imprezie jest nagromadzenie bardzo dużo środków łatwopalnych, chemicznych co stwarza zagrożenia, tak dla wystawców jak też odwiedzających.

Co prawda organizacja rejestracji odwiedzających jak też gości była lepsza niż w latach ubiegłych, ale tradycyjnie małe zainteresowanie ze strony organizatorów w stosunku do dziennikarzy.

Szkoda, że tego typu impreza odbywa się tylko raz w roku na terenie Polski i tylko w Warszawie, mimo, że największy potencjał krajowy jest na terenie Polski południowej.

W Krakowie powstają nowoczesne hale wystawiennicze np.
- Hala Arena Czyżyny w Krakowie na prawie 20 tyś. widzów termin oddania kwiecień br.
- EXPO Kraków Firmy Targi w Krakowie o pow. Hal na 10 tyś. m2 i 3 tyś. m2 na zewnętrzne ekspozycje – otwarcie maj br. Właśnie wymieniona firma krakowska organizuje na jesieni już od wielu lat jedne z największy Targów Książki i inne imprezy targowe, a brak Targów „Cracovia Rema Days”.

Reasumując: jako uczestnik - dziennikarz na tej imprezie stwierdzam, że mimo mniejszej ilości wystawców zagranicznych, w których miejsce weszły firmy polskie wartało tam było być i rozmawiać z wystawcami jak też zaczerpnąć opinie od zwiedzających. Na stoisku firmowym organizatorów była wspaniała kawa i mini czekoladki.

(zdjęcia i materiał jest chroniony prawem autorskim)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.