Facebook Google+ Twitter

Warszawskie "Złote tarasy" szansą na sukces Twojej firmy

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2013-08-26 13:03

Rynek nieruchomości w Warszawie rozwija się mimo wszechobecnego kryzysu. Zapewnia to stały dopływ nowego kapitału. Największym zainteresowaniem wśród nabywców cieszą się najbardziej znane lokalizacje, które w większości znajdują się w nowoc

Rynek nieruchomości w Warszawie rozwija się mimo wszechobecnego kryzysu. Zapewnia to stały dopływ nowego kapitału. Największym zainteresowaniem wśród nabywców cieszą się najbardziej znane lokalizacje, które w większości znajdują się w nowoczesnych wieżowcach osadzonych w pobliżu centrum miasta. To tu właśnie bije puls biznesu. Podejmowane tu decyzje mają swe odzwierciedlenie nie tylko w samej stolicy ale i w całym obrazie polityczno- gospodarczym kraju.

Szczególne znaczenie wśród lokalizacji wybieranych na biura mają galerie handlowe, które są najlepszym przykładem konsolidacji usług w świecie biznesu. Galeria handlowa bowiem jest miejscem, które odwiedza kilkaset tysięcy ludzi. Każdy z nich ma tu coś do załatwienia a nawet jeśli nie ma, to samo przebywanie w takim miejscu sprawia, iż czuje się odprężony i zachęcony do działań. Galerie handlowe przyciągnęły już prawie 3% handlu w całym obrazie sprzedaży towarów i usług. Największe firmy biją się o to, żeby na ich terenie mieć swoją siedzibę, gdyż codziennie może stać się ona kluczem do sukcesu.

Firma REGUS od wielu lat udostępnia najlepsze http://www.regus.pl/day-office/polska/warszawa w Galerii Złote Tarasy. Miejsce to nazwane od ulicy Złotej, przy której mieści się główne wejście do kompleksu stanowi centrum handlu całej stolicy. Wielki szklany dach pokrywający niemal całą powierzchnię handlową, stanowi jeden z najbardziej charakterystycznych punktów widokowych w obrazie całego miasta. To tutaj mieszczą się największe kina, teatry i salony usługowe. Płatny parking jest w stanie pomieścić ok. 1700 samochodów osobowych.

W Złotych Tarasach mieści się około 200 sklepów różnych marek oraz najbardziej liczące się restauracje i salony piękności. Wysoka jakość połączeń komunikacyjnych przez metro, sieć autobusów i taksówek sprawia, iż do Złotych Tarasów bez problemu dociera się z każdego miejsca w stolicy. Ich położenie zna każdy mieszkaniec oraz liczni turyści. Nawet gdy zamierzają zagościć w Warszawie jedynie kilka godzin są w stanie wskazać przede wszystkim ten budynek.

http://www.regus.pl/day-office/polska/warszawa oraz pod numerem telefonu +48 (0) 22 548 00 00
(Simon Jackobson)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.