Facebook Google+ Twitter

Warsztaty fotograficzne „Street Foto - Co warszawiacy noszą” za darmo!

Od września do listopada 2012 r. odbędą się darmowe warsztaty fotograficzne w Starej Galerii ZPAF. Liczy się kolejność zgłoszeń, zatem jeśli lubisz robisz zdjęcia i chcesz się na tym dobrze znać, to nie zwlekaj.

 / Fot. JoanjocOkręg Warszawski Związku Polskich Artystów Fotografików zaczął właśnie nabór na trzymiesięczne warsztaty fotograficzne "Street foto - Co warszawiacy noszą”. Zajęcia mają pomóc uczestnikom fotografować świadomie, bowiem pasja to czasami za mało, aby się rozwijać.

ZPAF na swojej stronie informuje, że zajęcia mają być prowadzone w sposób bardzo przystępny, czyli tym samym przyjemny. Poświęcone będą historii fotografii, budowie i analizie obrazu oraz rozwojowi umiejętności praktycznych i teoretycznych. Odbędą się oczywiście też zajęcia praktyczne, gdzie uczestnicy będą mieli okazję wykorzystać zdobytą wiedzę teoretyczną.

Jak wskazuje nazwa "Co warszawiacy noszą", warsztaty będą związane z mieszkańcami stolicy. Trzeba będzie zaprezentować swoją wizję społeczeństwa. Udział w warsztatach może wziąć każdy między 18. a 28. rokiem życia. Aby wziąć udział w projekcie, należy wysłać formularz zgłoszeniowy na stronie ZPAFu. Należy pamiętać, że liczba miejsc jest ograniczona!

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.