Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

17228 miejsce

Warsztaty projektowe do Unii Europejskiej w Warszawie

Praca w grupie daje więcej owoców niż praca w pojedynkę. Udowodniło to spotkanie w Warszawie, gdzie Ogólnopolski Klaster Innowacyjnych Przedsiębiorców wraz z firmą MCKISS i Reventon Group uczestniczył w warsztatach projektowych do UE.

 / Fot. MCKISSSzkolenie odbywało się w dniach 17-18 sierpnia br. Warsztaty zostały poprowadzone przez Małgorzatę Ligas, Project Manager Ogólnopolskiego Klastra Innowacyjnych Przedsiębiorców. Dzięki kompetencjom prowadzącej, grupa składająca się z przedstawicieli OKIP, MCKISS oraz Reventon Group zgłębiła tajniki stwarzania projektów do UE. Jak się okazało nie jest to do końca prosty temat, jednak po wspólnie spędzonym czasie na dyskusji każdy z uczestników nie ma najmniejszych problemów w owym temacie.

 / Fot. MCKISSSwoją obecnością pierwszego dnia zaszczyciła uczestników pani Agnieszka Petelicka. Wraz z Prezesem Zarządu Ogólnopolskiego Klastra Innowacyjnych Przedsiębiorstw Bogdanem Węgrzynkiem, Prezesem Międzynarodowe Centrum Kursów i Szkoleń Specjalistycznych Iloną Tobjasz, Prezesem MG Holding Group Grzegorzem Małeckim i prowadzącą Małgorzatą Ligas podjęli wspólne działania na rzecz opracowania projektów.

 / Fot. MCKISSZa sprawą kilkugodzinnej burzy mózgów oraz szeroko pojętej debaty, dyskusji na temat wszystkich plusów i minusów danej idei powstały zarysy innych projektów, które w najbliższych miesiącach będą brać udział w lokalnych konkursach.

 / Fot. MCKISSFirma MCKISS zapewniła dodatkowe atrakcje uczestnikom w postaci strzelanie z replik broni tj. ASG (Air Soft Gun), glock 17, ak- 47 czy mp5 na strzelnicy, używanych w podstawowych szkoleniach czarnej oraz zielonej taktyki oraz przejażdżki quadami w okolicach Carskiego poligonu w Rembertowie. Wszystkie zajęcia odbywały się pod bacznym okiem profesjonalnie wyszkolonych instruktorów. Całość owocnego weekendu zwieńczył integracyjny grill.

Wspólne działania zacieśniły współpracę między uczestnikami co dobrze rokuje na przyszłość.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.