Facebook Google+ Twitter

Warsztaty prozatorskie z Leszkiem Szarugą

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2009-05-14 16:48

Interesujące rozmowy o polskiej prozie, wymiana poglądów, praktyczna wiedza o pisaniu, pisaniu i jeszcze raz pisaniu… A to wszystko w ciągu dziesięciu, niewątpliwie twórczych godzin w ramach „Literaturomanii 2009”.

Już w ubiegłym roku Leszek Szaruga miał zaszczycić nas swoją obecnością podczas pierwszej edycji „Literaturomanii” – Dni Nagrody Literackiej Gdynia. W planie było spotkanie autorskie. Przeszkodziły w tym, niestety, problemy zdrowotne. Dlatego też tym razem nasz Gość, ku wielkiej uciesze, zgodził się spędzić w Gdyni, nie dzień, a cały literacki weekend!

Wszystkich parających się piórem zapraszamy zatem na bezpłatne warsztaty prozatorskie pod okiem znakomitego tłumacza, poety, historyka literatury, które odbędą się w trakcie „Literaturomanii”.

Podczas dwóch dni, 12 i 13 czerwca 2009, w Teatrze Miejskim im. Witolda Gombrowicza w Gdyni, w zajęciach weźmie udział dziesięcioro wybrańców. Aby stać się jednym z nich, należy wysłać próbkę swojej, niepublikowanej prozy (maks. 10 stron maszynopisu) na adres nlgdynia@ambermedia.com.pl w terminie nie przekraczającym 31 maja 2009 roku.

W treści e-maila proszę wpisać: imię, nazwisko, adres zamieszkania, telefon kontaktowy oraz adres e-mail.

Wszystkie zgłoszenia oceni sam Leszek Szaruga i to on wybierze uczestników warsztatów.

Planowo zajęcia odbędą się w dwóch blokach:
* 12 czerwca, piątek - 7 godzin (z przerwą obiadową),
* 13 czerwca, sobota 3 godziny (połączone z Debatą Literacką „Gdyni” z nominowanymi w kategorii „proza” oraz z dyskusją o stanie literatury polskiej po 1989 roku, z udziałem m.in. Leszka Szarugi, Adama Wiedemanna czy Przemysława Czaplińskiego).

Biuro Prasowe Nagrody Literackiej Gdynia
(Mateusz Krzemiński)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.