Facebook Google+ Twitter

Warsztaty Sztuki Fotografii na Pikniku Radiofonii

W najbliższą sobotę i niedzielę (11,12 sierpnia) będziemy gościć na Radiofonicznym Pikniku Muzycznym/Wodnej Masie Krytycznej. Spotykamy się w sobotę pod Sceną przy Pompie obok Teatru Juliusza Słowackiego (pl. św. Ducha 4) w Krakowie. W godz

Spotykamy się w sobotę pod Sceną przy Pompie obok Teatru Juliusza Słowackiego (pl. św. Ducha 4) w Krakowie. W godzinach od 13 do 22 zagrają dla Was najlepsi DJ-e Radiofonii. My przygotowaliśmy nie lada atrakcje fotograficzne.

W ramach imprezy zapraszamy Was na akcję FOTO KĄT. Będziecie mogli spróbować swoich sił w fotografii mody. W sobotę od 15.00 do 17.00 zapraszamy do fotografowania naszej modelki ubranej w kolekcję odzieżową od http://www.facebook.com/pages/nakedmonster/209021729142851 . Bardzo prosimy o przyniesienie własnego sprzętu fotograficznego. W godzinach od 17.00 do 18.00 Michał Massa Mąsior omówi z Wami wykonane fotografie i odpowie na Wasze pytania. Możecie również przynieść wcześniej zrobione zdjęcia nagrane na pendrive.

W związku z naszym udziałem w Pikniku, ogłaszamy konkurs na najlepszą fotorelację z imprezy (http://www.facebook.com/events/343179669100768/). Wybierzemy zdjęcia relacjonujące każdy dzień z osobna. Zwycięskie fotografie zyskają tytuł oficjalnej fotograficznej relacji Pikniku i będzie o nich głośno nie tylko w Radiofonii! ;) Zdjęcia (w liczbie od 6 do 8) przedstawiające osobno dwa kolejne dni imprezy przesyłajcie na adres: kursy@sztukafotografii.org.

Będzie wakacyjnie i inspirująco! Zapraszamy!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.