Facebook Google+ Twitter

Warsztaty wokalne w Bydgoszczy. Ciągle można się zgłaszać!

Jeśli chcecie wziąć udział w warsztatach wokalnych prowadzonych przez Elżbietę Zapendowską oraz Andrzeja Głowackiego, musicie się pospieszyć. Termin zgłoszeń upływa 25 września. Zajęcia pt. „Całkiem inne rozmowy” odbędą się w Bydgoszczy 11-15 października.

 / Fot. Materiały prasoweJak czytamy na stronie II Bydgoskich Warsztatów Wokalnych, "praca na warsztatach polegać będzie na przygotowaniu uczestników do koncertu finałowego. Materiał przygotowany pod okiem Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Głowackiego uczestnicy warsztatów zaprezentują 15 października 2011r. o godz. 19 w Sali Widowiskowej Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy (ul. Jagiellońska 27)".

Program warsztatów obejmuje między innymi konsultacje wokalne, dobór repertuaru, pracę z mikrofonem i odsłuchem, emisję głosu, pracę z reżyserem. Oprócz zajęć z instruktorami, uczestnicy otrzymają instrukcje dotyczące pozowania do zdjęć i nauczą się, jak wykorzystywać swoje atuty podczas sesji fotograficznej.

To już druga edycja Bydgoskich Warsztatów Wokalnych organizowanych przez Instytut Rozwoju Osobistego „st.ART”. Pierwszą edycję prowadzili Joanna Zagdańska i Janusz Szroma.

Warsztaty są odpłatne, wszelkie szczegóły dostępne na stronie imprezy.
Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.