Facebook Google+ Twitter

Warsztaty z Jack’iem Schwager’em w Krakowie

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2015-02-27 17:51

W dniach 13-14 marca w Krakowie odbędzie się konferencja inwestycyjna FxCuffs, na której głównym prelegentem będzie światowej sławy ekspert związany z kontraktami futures i funduszami hedgingowymi Jack Schwager, zaproszony przez HFT Brokers

Konferencja FxCuffs skupia ekspertów zajmujących się rynkami finansowymi. Znawcy tematu poprowadzą wykłady i prelekcje trwające łącznie 20 godzin, rozłożone na dwa dni. Dla osób biorących udział w konferencji będzie to okazja, aby porozmawiać z aktywnymi uczestnikami rynku Forex, skorzystać z porad ekspertów i poznać tajemnice funkcjonowania rynków finansowych. Wydarzenie odbędzie się w ICE Kraków Congress Centre. Głównym partnerem konferencji jest HFT Brokers Dom Maklerski S.A.

FxCuffs przybliża kluczowe zagadnienia tradingu
Poza Jack’iem Schwager’em, wykłady poprowadzą m.in. analityk rynków finansowych HFT Brokers Daniel Kostecki, ekspert w zakresie Volume Spread Analysis i geometrii rynku Rafał Glinicki, współzałożyciel Investio.pl Marcin Tuszkiewicz, a także specjalista w zakresie analizy fundamentalnej walut Marcin Bogusz Doradca Inwestycyjny, Makler Papierów Wartościowych.
Drugiego dnia konferencji uczestnicy będą mogli wysłuchać wykładu dotyczącego kapitulacji popytu lub podaży jako sposobu zakończenia impulsu albo korekty – mówi Daniel Kostecki. – Pozostali prelegenci poruszą tak interesujące zagadnienia, jak wykorzystanie technik Fibonacciego, trading w oparciu o dane makroekonomiczne, bezpieczeństwo depozytu czy wybór brokera.

Do zdobycia 50 biletów na zamknięte warsztaty Jacka Schwagera
Po wcześniejszej rejestracji, udział w większości wykładów nie jest związany z żadnymi kosztami. Warsztaty „Czarodzieje rynku” prowadzone przez Jack’a Schwager’a stanowią natomiast część otwartą i zamkniętą. HFT Brokers oferuje 50 darmowych wejściówek na warsztaty zamknięte, cena regularna biletu wynosi 599 zł. Szczegóły na temat dostępne są na stronie: http://lp.hftbrokers.pl/schwager/

Szkolenie Jack’a Schwager’a dotyka m.in. kwestii sukcesu tradingowego i tego, w jaki sposób go osiągnąć, a także cech, które musi posiadać dobry trader oraz kontroli emocji i ryzyka podczas prowadzenia transakcji.

Guru tradingu – Jack Schwager
Jack Schwager zasłużył sobie na miano eksperta w świecie finansów. Napisał niejedną książkę o tematyce tradingowej, a jego publikacje cieszą się dużym powodzeniem wśród osób zainteresowanych rynkami finansowymi. Ponadto Schwager należy do współzałożycieli Funduszu Seeder. Jego misja polega na odnajdywaniu utalentowanych traderów i udostępnianiu im źródeł kapitału inwestycyjnego. Schwager spędził 22 lata, pracując dla największych firm z Wall Street (np. Prudential Securities) jako dyrektor ds. badań nad kontraktami futures.
Udział w prowadzonych przez niego warsztatach z pewnością będzie dla każdego uczestnika cennym doświadczeniem.
( )

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.