Facebook Google+ Twitter

Warto eksportować na Wschód. Echa konferencji w Bydgoszczy

Współautorzy: Magdalena Wróbel

Nie dajemy się kryzysowi dzięki mocnemu eksportowi, to jeden z wniosków konferencji organizowanej przez stowarzyszenie "Integracja i Współpraca" w Bydgoszczy

Jan Wyrowiński- Wicemarszałek Senatu. W tle Jacek Janiszewski- organizator konferencji. / Fot. M. Wróbel26 czerwca w Operze Nowa w Bydgoszczy stawili się licznie przedstawiciele świata biznesu i polityki. Za sprawą organizatorów konferencji "Eksport i innowacje szansą rozwoju regionu i przedsiębiorstw" mieli okazję porozmawiać w gronie ekspertów o tym co zrobić aby polskie filmy mogły zacząć współpracę za granicą, w szczególności na Wschodzie.

Tematyka konferencji była bardzo obszerna i ciekawa a wiele dyskusji panelowych  / Fot. M. Wróbelprzeniosło się w kuluary i zapewne zaowocuje nowymi kontaktami handlowymi.

- Staramy się nie dać się kryzysowi, i nam się to udaję a jednym z powodów sukcesu jest mocny eksport. Mam nadzieję że dzięki temu spotkaniu niektórym uczestnikom uda się zrealizować ich plan - tymi słowami przywitał uczestników wicemarszałek Senatu Jan Wyrowiński.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.