Facebook Google+ Twitter

Warto wiedzieć na co nas stać

"Pokaż, na co Cię stać!” Ta książka pomaga sprecyzować i poznać swój cel, przybliża i uświadamia na co nas stać. Autor niczego nie narzuca, nie obiecuje niemożliwego. Za to stara się przekonać nas do... nas.

"Pokaż na co Cię stać!" / Fot. proj.okładki Marzena OsuchowiczOdbyłam „Podróż bohatera” - tak nazwano szkolenie motywacyjne – od tego czasu minęło już ponad trzy tygodnie i wśród codziennych zajęć trochę zapomniałabym o różnych dobrych naukach trenera Mariusza Szuby, gdyby nie jego książka. Wracam do niej, czytam fragmenty, wybieram różne celne zdania, przypominam sobie postać pana Mariusza przekonująco „szalejącego” na estradzie i jakoś łatwiej mi „wykorzystywać swój ukryty potencjał”.

Na przykład takie zdanko: „Pamiętaj trzymaj koncentrację na celu.”; albo ta historyjka: „Posługując się instrukcją obsługi, pewna kobieta przez wiele godzin próbowała złożyć nowe skomplikowane urządzenie, które ostatnio kupiła. W końcu poddała się i zostawiła części rozłożone na kuchennym stole. Wyobraź sobie jej zaskoczenie, kiedy wróciła kilka godzin później i stwierdziła, że urządzenie zostało złożone przez służącą i działa doskonale.
– Jak, u licha, to zrobiłaś? – wykrzyknęła.
– Cóż, psze pani, jak się nie umie czytać, to się musi ruszyć głową – odparła niewzruszona służąca.”

„Pokaż, na co Cię stać!" - książka pomaga sprecyzować i poznać swój cel, przybliża i uświadamia na co nas stać. Autor niczego nie narzuca, nie obiecuje niemożliwego. Za to stara się przekonać nas do… nas. Pokazać, że jednak na wiele nas stać. Ukazuje potrzebę bycia ważnym, ale i potrzebę dzielenia się z innymi, pomaga
zrozumieć emocje, kierować nimi, pisze o „nieświadomym samolubstwie”, pomaga „rozpoznać i pokonać wampira”. Zachęca nas do poznania smaków, zapachów i temperatury… zmiany swego życia na lepsze.
„Pokaż, na co Cię stać! – krok po kroku Twoja Podróż Bohatera” - autor Mariusz Szuba, Wydawnictwo Złote Myśli. Książkę wydano w formie papierowej i jako e-book, można kupić tutaj (akurat jest promocja) http://nowystyl.nextore.pl
Można tu także przeczytać spory fragment i bliżej poznać autora. Warto dowiedzieć się na co cię stać.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.