Facebook Google+ Twitter

Wasilewski zagra przeciwko Witselowi. To on złamał Polakowi nogę [Wideo]

Marcin Wasilewski spotka się dzisiaj na boisku z Akselem Witselem - zawodnikiem, który w 2009 r. brutalnym wślizgiem złamał mu nogę. Czy Polak poda rękę rywalowi?

Sonda

Jak powinien zachować się Wasilewski?

 / Fot. Wojciech Martyński/W24W środowym meczu Ligi Mistrzów, Anderlecht Marcina Wasilewskiego zmierzy się na wyjeździe z rosyjskim Zenitem, w którym występuje Axel Witsel. W 2009 roku belgijski zawodnik zaatakował reprezentanta Polski brutalnym wślizgiem. Wasilewski doznał otwartego złamania nogi i nie wiadomo było, czy wróci jeszcze do uprawiania sportu. Polak stracił również szansę na transfer do ukochanej ligi angielskiej - był o krok od przejścia do Hull City.

Na szczęście, po 9 miesiącach wyczerpującej rehabilitacji, Wasilewski wrócił na boisko, stając się idolem kibiców Anderlechtu i reprezentacji Polski. Do gry w kadrze Smudy wrócił w towarzyskim spotkaniu z Meksykiem.

Jak Wasilewski zachowa się w stosunku do swojego oprawcy? "Nie rozmawiałem z Witselem od czasu, kiedy mnie sfaulował i nie odczuwam takiej potrzeby. Nie mam na temat żadnych odczuć" - mówił "Faktowi" polski obrońca. Nie zdradził jednak, czy przed meczem z Zenitem pod rękę Witselowi. Z kolei Belg zapewnia, że chce pojednania z Polakiem i wyciągnie do niego dłoń. Do jej uściśnięcia namawia Polaka dyrektor generalny Anderlechtu, Hermaan van Holsbeeck.

Mecz Zenit - Anderlecht zacznie się o godz. 18.

Tak wyglądał brutalny faul Witsela na Wasilewskim (UWAGA! Drastyczne zdjęcia!)


Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.