Facebook Google+ Twitter

Wassermann przed komisją hazardową

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-12-28 13:45

Przed sejmową komisją śledczą badającą aferę hazardową zeznaje Zbigniew Wassermann. Poseł PiS do niedawna był członkiem komisji.

Zbigniew Wassermann przed rozpoczęciem przesłuchania zwrócił uwagę, że na sali posiedzeń nie ma ekspertów, którzy mogliby rozstrzygać wątpliwości prawne. Zapowiedział też, że nie będzie składał wniosku o wyłączenie ze składu komisji jej przewodniczącego, posła PO Mirosława Sekuły, choć - jak zaznaczył - spotykał się on z przedstawicielem biznesu hazardowego. Zbigniew Wassermann mówił również, że poseł Jarosław Urbaniak z Platformy brał udział w pracach nad zmianą podatku od automatów o niskich wygranych.

Poseł PiS krytycznie odniósł się do dotychczasowych działań komisji. Mówił, że zasiadał dotychczas w trzech komisjach śledczych i w odróżnieniu od komisji hazardowej wcześniej dostrzegał wolę wyjaśnienia prawdy i zaangażowanie posłów. Zbigniew Wassermann mówił też, że komisja hazardowa pracuje wolno i jest komisją, której powstanie zostało wymuszone przez opinię publiczną.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.