Facebook Google+ Twitter

Waszyngton. Zmarł mężczyzna, który napadł na Discovery Channel

Zmarł napastnik, który 1 września ok. godz. 19 wtargnął do siedziby Discovery Channel, znajdującej się na przedmieściach Waszyngtonu i wziął zakładników. Podczas akcji został postrzelony przez snajpera.

Napastnik z Discovery Channel. / Fot. PAP/EPAMężczyzna azjatyckiego pochodzkiego posiadał broń palną i ładunki wybuchowe. Po wzięciu zakładników, zabarykadował się w lobby jednego z budynków - policjanci obserwowali go za pomocą kamer przemysłowych.

Jak oświadczył Thomas Manger, szef policji powiatu Montgomery, przetrzymywana była "niewielka liczba zakładników", ale nie uściślił, ilu. Nie poinformował także, jakie są żądania desperata i czy ktokolwiek odniósł obrażenia - donosi Polska Agencja Prasowa.

Według Mangera, większość spośród 1900 pracujących w budynku ludzi bezpiecznie ewakuowano.

Zastrzegający sobie anonimowość przedstawiciel służb policyjnych powiedział, iż napastnik został zidentyfikowany jako James J. Lee. Lokalna gazeta powiatu Montgomery informuje, że Lee został aresztowany w 2008 roku po wyrzuceniu w powietrze przed budynkiem telewizji Discovery tysięcy dolarów. W jego opinii, programy Discovery mają mało wspólnego z troską o uratowanie naszej planety.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Uszczegółowienie
  • Uszczegółowienie
  • 02.09.2010 10:00

Zmarł??? Od tak sobie??? Chyba raczej został zastrzelony. Trzymajmy się faktów. Używajmy odpowiedniego słownika/słownictwa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.