Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

331 miejsce

"Wataha 2" wraca 15 października!

Pierwszy sezon serialu "Wataha" cieszył sie ogromnym powodzeniem wśród widzów. Tuż po wyemitowaniu ostatniego odcinka, jednym z najczęstszych pytań trafiających HBO i HBO GO było to o kontynuacje. Zagadka została pomyślnie rozwiązana.

Drugi sezon serialu z Leszkiem Lichotą i Aleksandrą Popławską w rolach głównych będzie miał premierę 15 października w HBO i HBO GO.

Na ekranie przy okazji drugiej transzy pojawi się plejada gwiazd. W serialu m.in zobaczymy Marka Kalitę, Jarosława Boberka, Matyldę Damięcką, Helenę Norowicz, czy Weronikę Humaj.

Akcja rozpoczyna się cztery lata po wydarzeniach pierwszego sezonu. Pogranicze jest niespokojne, coraz więcej ludzi nielegalnie przekracza granice, a Straż Graniczna funkcjonuje pod ogromną presją. Po odkryciu makabrycznej zbrodni na granicy prokurator Dobosz (Aleksandra Popławska) otrzymuje zadanie poprowadzenia śledztwa i pełna obaw wraca w Bieszczady. Markowski (Andrzej Zieliński) twardą ręką trzyma watahę, zyskał zaufanie swoich podwładnych, ale sprawy sprzed lat nie dają mu spokoju. Grzywa nie żyje. Rebrow (Leszek Lichota) ścigany przez wymiar sprawiedliwości ukrywa się w bieszczadzkiej głuszy. Zmaga się z dziką naturą, a kontakt utrzymuje tylko z dwojgiem przyjaciół – Łuczakiem (Jacek Lenartowicz) i Martą (Anita Jancia-Prokopowicz). Wszystko zmienia się, gdy w jego chacie pojawia się nielegalna imigrantka – Alsu (Anna Donchenko).
Na fotografii Aleksandra Popławska, aktorka. / Fot. Fot. Materiały produkcji
Premiera drugiego sezonu Watahy odbędzie się w niedzielę, 15 października w HBO i HBO GO. Realizowane w Bieszczadach zdjęcia trwały od października 2016 roku do końcu lutego 2017 roku. Drugi sezon serialu HBO Wataha składa się z sześciu odcinków.

Zobacz zwiastun! Kliknij.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Pierwsza seria była super - czekam na dalszy ciąg.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.