Facebook Google+ Twitter

Wawel Service Budowlaną Firmą Roku 2013

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-02-18 09:00

Firma Wawel Service została uhonorowana godłem Budowlana Firma Roku, a prezesi Bogusław Maciaś i Grzegorz Zagrabski otrzymali wyróżnienia za skuteczne zarządzanie firmą i jej sukcesy w 2013 roku.

Gala wręczenia wyróżnień Budowlana Firma Roku, Laury Buildera i statuetek Polski Herkules odbyła 12 lutego się w warszawskim Hotelu Polonia Palace. Ideą konkursu jest wyłanianie wyróżniających się przedsiębiorstw, działających na polskim rynku budowlanym, a tym samym upowszechnianie dobrych praktyk w branży. Miło nam poinformować, że firma Wawel Service znalazła się w tym szacownym gronie i została wyróżniona w kategorii Deweloper.

Wawel Service już od wielu lat angażuje się w projekty, które pozwalają usprawnić jakość energetyczną i ekonomiczną w budownictwie. Wychodząc naprzeciw naszym Klientom - w 2013 roku zainwestowaliśmy w budownictwo energooszczędne. Zaoferowaliśmy innowacyjne rozwiązania podnoszące komfort i jakość codziennego życia: tanie w zakupie i tanie w eksploatacji domy i mieszkania energooszczędne – mówi Bogusław Maciaś, Prezes Wawel Service. - Dziś już wiemy, że podjęliśmy dobrą decyzję. Nasza krakowska inwestycja „Borkowska B1 i B2”, jako pierwsza w Polsce, pozytywnie przeszła proces weryfikacji NFOŚiGW i spełnia wymogi dla standardu NF40. Oznacza to, że nabywcy mieszkań mogą skorzystać z dopłat do kredytu hipotecznego w ramach programu NFOŚiGW – dodaje.

Więcej informacji na: www.taniemieszkania.pl/oferta/pokaz/borkowska-b1
(Agata Cygan)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.