Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

6715 miejsce

Wawrzyńczyk i Panfilewicz pokazali klasę

On – znany m.in z występu w niegdyś emiowanym w TVP2 programie muzycznym „Szansa na sukces“ oraz „Bitwa na głosy“, gdzie zasilał szeregi grupy pod dyrekcją Urszuli Dudziak.

Ona – była wokalistka grupy ICH TROJE, pojawiła się także w „Voice of Poland“, gdzie siłą swojego głosu przebiła wszystko, a jurorów wbiła w fotel mimo, że wtedy nie wygrała.

Gdzie jest wspólny mianownik tego duetu?

To proste – obydwoje, z okazji 50-lecia zespołu Skaldowie zostali przez samych braci Zielińskich – Pana Jacka i Andrzeja, połączeni w duet i zaproszeni do udziału w 52. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.
Wawrzyńczyk i Panfilewicz pokazali klasę. Brawurowo wykonali utwór
Justyna i Mariusz byli jedynym duetem biorącym udział w konkursie, ale połącczenie tych dwu głosów sprawiło, że stali się zwycięzcami, albowiem ich wykonanie piosenki „Nie widzę Ciebie w swych marzeniach“ było dopracowane, subtelne i zgrane mimo, że ich wspólne próby trwały bardzo krótko.

Obydwoje są bardzo zadowoleni ze zwycięzstwa i wierzą, że będzie ono szansą na dalszy rozwój ich karier muzycznych. Czy myślą o kolejnym duecie? Tego nie zdradzają, ale jak udało się ustalić, w zeszłym tygodniu premierę miał najnowszy teledysk Mariusza i utwór – „Będzie dobrze“.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.