Facebook Google+ Twitter

Ważna informacja dla ofiar wypadków komunikacyjnych i ich bliskich

Współautorzy: Barbara Podgórska

Na Uniwersytecie Warszawskim w latach 2008-2010 prowadzony jest, finansowany z funduszy unijnych, a więc bezpłatny dla pacjentów, program specjalistycznej terapii (psychoterapii i leczenia farmakologicznego) zespołu stresu pourazowego u ofiar wypadków komunikacyjnych - Trakt 2008-2010. Kierownikiem programu jest prof. dr hab. Bogdan Zawadzki.

 / Fot. LogoOtrzymaliśmy taką informację:

"Mając na uwadze Państwa działalność na rzecz ofiar wypadków komunikacyjnych zwracamy się z gorącą prośbą o rozpowszechnienie tej informacji wśród osób, które czy to z powodu zawodu czy prywatnie, mogą mieć jakikolwiek kontakt z ludźmi, dla których przeznaczony jest nasz program: osobami po wypadkach, tymi, które były świadkami lub straciły bliskich w wypadku.

Cały czas przyjmujemy osoby po wypadkach (najwcześniej miesiąc po wypadku, najdalej gdy wypadek był 2 lata temu, w wyjątkowych sytuacjach dłużej) do bezpłatnej diagnozy i całkowicie bezpłatnej dla pacjenta (refinansowanej ze środków EU) profesjonalnej, zalecanej przez międzynarodowe standardy leczenia, terapii stresu pourazowego.

Zdajemy sobie sprawę, że jest to unikalna szansa dla pacjentów skorzystania z wysokospecjalistycznej pomocy psychologicznej. Na obecnym etapie zakończyliśmy z pełnym sukcesem terapię kilkudziesięciu osób, kilkanaście jest obecnie w trakcie leczenia. Przyjmujemy pacjentów na bieżąco - oczekiwanie na badanie nie jest dłuższe niż tydzień.

Możemy objąć opieką jeszcze co najmniej 200 osób w ciągu najbliższego roku. Mamy wyszkolonych psychoterapeutów także poza Warszawą, w Trójmieście, Katowicach, Poznaniu, Bydgoszczy, Wrocławiu.

Z przyjemnością udzielimy informacji o programie. Jeśli tylko uznają Państwo, że warto podzielić się informacją o możliwości uzyskania u nas pomocy z osobami zgłaszającymi się do Państwa Stowarzyszenia - bylibyśmy niezmiernie wdzięczni za umieszczenie linku do naszego programu na Państwa stronach czy też przekazanie kontaktu do programu.

Informacje o programie znajdą Państwo na stronie: wypadki-drogowe.pl, kontakt e-mail: terapia@psych.uw.edu.pl tel. 509127858

Łączę wyrazy szacunku, Dr n med. Agnieszka Popiel psychiatra, psychoterapeuta, kierownik części terapeutycznej programu „Trakt" Uniwersytet Warszawski - Interdyscyplinarne Centrum Genetyki Zachowania.

wypadki-drogowe.pl Tel. 507130853"

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Bardzo ważna informacja.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.