Facebook Google+ Twitter

Ważna informacja w sprawie akredytacji

Bardzo prosimy wszystkie osoby, które ubiegają się o akredytacje, o informowanie o tym fakcie redakcji. Od tej pory jest to warunkiem niezbędnym.

W24 / Fot. W24Autorzy Wiadomości24 często ubiegają się o akredytacje na rożne imprezy kulturalne, sportowe itd. Często nie potrzebują pomocy redakcji, po prostu wypełniając stosowne wnioski organizatora i podając numer swojej legitymacji prasowej. Jest to bardzo wygodne i dla redakcji i dla Autorów. Niestety w przypadku, gdy niedopełniona zostanie drobna formalność, powstaje duże zamieszanie. Mowa o ignorowaniu przez wielu akredytowanych naszej prośby o wpisywanie stosownej informacji w GRUPIE DYSKUSYJNEJ.

Wpis w grupie dyskusyjnej jest niezbędny. Nieinformowanie o otrzymanej akredytacji na dane wydarzenie powoduje, że na jedną imprezę zgłasza się nawet kilkanaście osób, co utrudnia pracę zarówno nam, jak i organizatorom wydarzenia. Dlatego od tej pory będziemy szczegółowo sprawdzać, czy procedura została wypełniona. Akredytacje dla osób nie trzymających się tych zasad będą niestety blokowane. Wprowadzamy także dodatkowy wymóg - akredytowani muszą wysłać stosowną informację na adres: w.martynski@polskapresse.pl.


Prosimy o postępowanie zgodnie z poniższą procedurą:

1. Po znalezieniu interesującej nas imprezy odwiedzamy stronę jej organizatora (bądź do niego dzwonimy) i dowiadujemy się jakie dokumenty należy dostarczyć.

2. Wysyłamy wypełniony wniosek do organizatora. Jeśli na dokumencie potrzebna jest pieczęć redakcji - przesyłamy wniosek na adres: w.martynski@polskapresse.pl, a następnie podbity i podpisany dokument kierujemy do organizatora.

3. Informujemy o wysłaniu wniosku w GRUPIE DYSKUSYJNEJ.

4. Po otrzymaniu akredytacji, także informujemy o tym w GRUPIE DYSKUSYJNEJ oraz piszemy na adres: w.martynski@polskapresse.pl.

5. Publikujemy relację z imprezy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.