Facebook Google+ Twitter

Ważne zmiany w 40. Rajdzie Świdnickim Krause

W tegorocznej edycji Rajdu Świdnickiego nastąpiły dwie ważne zmiany.

 / Fot. Bartosz Jagielnicki (jagielnicki.art.pl)Organizatorzy tegorocznej edycji rajdu zdecydowali się na zorganizowanie odcinka specjalnego po drogach Świdnicy. Oczekiwanych jest 20 tys. widzów, nad bezpieczeństwem których czuwać ma ponad 250 powołanych osób. Warto wspomnieć, że w 1998 roku na odcinek po Świdnickich ulicach przybyło bardzo dużo obserwatorów, więc sukces tegorocznej edycji jest niemal pewny.

 / Fot. Bartosz Jagielnicki (jagielnicki.art.pl)Niestety często bywa tak, że jedno naprawiamy, a inne psujemy, i taka sytuacja ma miejsce w przypadku tras tegorocznego rajdu. Organizatorzy nie wytyczyli odcinka po legendarnych już walimskich patelniach. Dla większości zapalonych kibiców jest to cios poniżej pasa, gdyż był to ich stały punkt rajdów od wielu lat.

Inna grupa uważa, / Fot. Bartosz Jagielnicki (jagielnicki.art.pl) że na patelnie przychodziło coraz mniej kibiców i zmiana może okazać się korzystna. Jak będzie wyglądać rajd po znaczących zmianach? Dowiemy się już 20-22 kwietnia, a chcących dowiedzieć się więcej zapraszam na stronę rajdu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.