Facebook Google+ Twitter

Wbiegli na boisko, czekają ich prace społeczne

Bytomska policja zatrzymała czterech kibiców GKS-u Katowice podczas meczu ligowego Ruch Radzionków - GKS Katowice. Teraz kibicie decyzją sądu muszą odpracować swoje niewłaściwe zachowanie.

Czterech pseudokibiców, którzy wbiegli na murawę boiska podczas sierpniowego meczu pomiędzy Ruchem Radzionków, a GKS Katowice, poddało się dobrowolnie karze. Sąd zdecydował, że będą musieli odpracować 60 godzin.

Do zdarzenia doszło 13 sierpnia br. Jednego z pseudokibiców zatrzymano jeszcze tego samego dnia, kolejnego dwa dni później, a dwóch pozostałych w miniony czwartek.

Zatrzymani odpowiadali za swoje czyny przed Sądem Rejonowym w Bytomiu. Poddali się karze 60 godzin prac społecznie użytecznych. Ponadto obowiązuje ich zakazowi stadionowy, co oznacza, że przez 2 lata nie będą mogli wejść na stadion.

Karę będą odpracowywać przez trzy miesiące, na przykład w domu opieki społecznej czy szpitalu miejskim. Dodajmy, że ukarani pseudokibice mają od 19 do 34 lat. Pochodzą z Piekar Śląskich, Miasteczka Śląskiego oraz Tarnowskich Gór (woj. śląskie).

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.