Facebook Google+ Twitter

Wbrew przeciwnościom. Rozmowa z Hayley Orrantia z Lakody Rayne

Do "X Factor" USA przyszła jako piosenkarka solo, ale jurorzy połączyli ją z trzema innymi dziewczynami w grupę. Nazwali się Lakoda Rayne i dotarli do pierwszej dziesiątki programu.

Lakoda Rayne, fot. Materiały zespołu / Fot. Materiały zespołuNiedawno grupa wydała pierwszy, pop-rockowo-countrowy singiel "Emergency Brake". Heyley Orrantia opowiada mi o doświadczeniu na X Factor, o zespole i o sobie samej.

Oglądałem wasz występ na X Factor i trzymałem za was kciuki. Teraz wydaliście niedawno wasz pierwszy singiel "Emergency Brake". Obejrzałem ten teledysk na youtube i bardzo mi się podobał. Jest prawie jak film...
- Tak, to jest coś, co chcieliśmy właśnie osiągnąć. Chcieliśmy stworzyć video, które nie jest tylko piosenką samą w sobie, ale też pokazuje osobowość każdej z nas [Dani Knights i Cari Fletcher to pozostałe członkinie Lakody Rayne - P.B.]. Chcieliśmy stworzyć fabułę do tej piosenki i tego teledysku. Pokazać nas z tej innej, normalnej strony. Jesteśmy piosenkarkami, ale też normalnymi nastolatkami które się lubią bawić.

Ta wasza nowa piosenka to bardziej Shania Twain niż Taylor Swift...
- Z pewnością. Piosenka została napisana przez Dani i jej przyjaciół. Kiedy Dani pokazała nam ją, byliśmy bardzo podekscytowani, ponieważ było w tym utworze wszystko, co chcieliśmy. Podobnie i w teledysku - bardzo się nam podobał, bo pokazaliśmy na nim inną stronę nas - pokazaliśmy, że jesteśmy szalonymi nastolatkami. Poza tym my lubimy piosenki, które są uptempo [coś, co jest przeciwieństwem ballady - P.B.], które wprawiają ludzi w ruch. To było coś, co chcieliśmy zrobić i cieszymy się, że nam wyszło. I jesteśmy wdzięczni naszym fanom za to, że są.

Powiedziałem, że bardziej Shania niż Taylor, mając na myśli, że bardziej słychać w niej country niż pop.
- Zgadza się! Ciekawą rzeczą jest w Lakodzie Rayne to, że Cari, Dani i ja przed byciem w grupie, śpiewaliśmy w trzech odmiennych stylach. Ja śpiewałam r'n'b i soul, Cari pop, choć była też szkolona w muzyce klasycznej. Dani natomiast to jedyna, która śpiewała country. Więc, kiedy połączyli nas w grupę, musieliśmy jakoś znaleźć porozumienie pomiędzy tymi wszystkim stylami. I myślę, że dlatego nasz pierwszy singiel brzmi właśnie i pop, i country, i też rock. Kiedy pierwszy raz usłyszeliśmy tę piosenkę, pomyśleliśmy, że to jest właśnie to, co chcemy zaśpiewać. Więc jesteśmy szczęśliwe, że udało się nam nagrać ten utwór.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.