Facebook Google+ Twitter

Wchodzić bez pukania - przedpremierowa prezentacja książki

Najnowsza książka ukazująca jeden z elementów wyjątkowej architektury Sopotu stała się już inspiracją teatru Polskiego Radia. Za kilka miesięcy wyemitowany zostanie spektakl "Drzwi". A jutro odbędzie się przedpremierowa prezentacja książki.

 / Fot. Materiał Kocham SopotDworek Sierakowskich przy ul. Czyżewskiego w Sopocie jest znany wszystkim miłośnikom kultury. To tu odbywają się kameralne koncerty, wystawi i spotkania autorskie. Tu we wtorek 22 stycznia o godzinie 18:00 odbędzie się przedpremierowa prezentacja najnowsze sopockiej książki Wojciecha Fułka i Tomasza Dobrowolskiego.
"Wchodzić bez pukania" to pierwsza publikacja nowej serii wydawniczej "Kocham Sopot". Tekst napisał Wojciech Fułek a o fotografie i opracowanie graficzne zadbał Tomasz Dobrowolski.
Książka będzie z pewnością smakowitym kąskiem dla fanów Sopotu oraz miłośników architektury i zdobnictwa.
Podczas spotkanie będzie można zapoznać się również z najnowszymi numerami Rocznika Sopockiego oraz Toposu. Odbędzie się także promocja najnowszej płyty saksofonisty Wojciecha Staranowicza i pianisty Andrzeja Jagodzińskiego nagranej z Polską Filharmonią Kameralną.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Tak weszli bez pukania: http://my3miasto.pl/tajemnice/2500-za-drzwiami-sopockich-tajemnic

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.