Facebook Google+ Twitter

Wciąż możecie zgłaszać kandydatów w plebiscycie Twardy Orzech

Twardy Orzech to plebiscyt mający na celu promowanie osób, które swoim działaniem przyczyniły się do rozwiązania ważnych problemów społecznych. Znasz taką osobę? Zgłoś ją do konkursu! Wśród kandydatów znajduje się m.in. nasza autorka, Aleksandra Daukszewicz.

 / Fot. PR1Plebiscyt został zorganizowany przez Program 1 Polskiego Radia i Wiadomości24.pl. Zasady zgłoszenia kandydata są proste - wystarczy przesłać na adres e-mail orzech@polskieradio.pl lub Polskie Radio - SA, Program 1 00-977 Warszawa, Al. Niepodległości 77/85 podane niżej dane kandydata:
a) imię i nazwisko lub nazwa instytucji
b) adres zamieszkania/ adres siedziby
c) kontakt telefoniczny oraz adres e-mail
d) opis osiągnięć
e) kontakt do osoby lub instytucji zgłaszającej kandydata

lub zarejestrować się w serwisie Wiadomości24.pl i nadesłać tekst, zawierający opis dokonań kandydata. Zgłoszenie musi zawierać aktualny adres mailowy i numer telefonu kandydata.

Regulamin konkursu Twardy Orzech znajduje się na stronie internetowej Polskiego Radia. Na zgłoszenia czekamy do 12 grudnia 2009 r.

Do tej pory, na łamach Wiadomości24.pl ukazały się teksty* o:
 / Fot. Wiadomości24
Elżbiecie Świączkowskiej
Elżbieta Świączkowska, w ramach akcji Pozytywna adrenalina, która leczy, pomaga pacjentom z Kliniki Transplantacji Szpiku, Hematologii i Onkologii Dziecięcej we Wrocławiu. Dla chorych dzieci organizuje skoki spadochronowe i zbiera fundusze potrzebne na przeprowadzenie tego przedsięwzięcia. Dotknięte choroba dzieci mogą przeżyć prawdziwą przygodę na wysokości 4 tys. metrów i poczuć przypływ adrenaliny.

Euzebiuszu Marciniaku
Kiedyś prowadził swoje prywatne” Minimuzeum”. Odwiedzane przez rzesze turystów stanowiło jedną z atrakcji Bytowa. Obecnie sterty wspaniałych eksponatów zalegają i niszczeją w skrzyniach i kartonach.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.