Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

26043 miejsce

Wciąż "Niepokonani" - Perfect w Lublinie

Rozpoczął się miesiąc imprez studenckich. Jako pierwszy w Lublinie zaprezentował się Uniwersytet Medyczny. 6 maja 2011 r. w ramach Medykaliów jako gwiazda wieczoru wystąpiła legenda rocka - Perfect.

Grzegorz Markowski, lider Perfectu / Fot. Marcin IwanNiedawno obchodzili swoje 30-lecie, a w latach 80. byli legendarnym zespołem, min. za sprawą kultowej "Autobiografii", która stała się hymnem zbuntowanego pokolenia i symbolem jego wolności. W pierwszym okresie działalności cieszyli się niewiarygodną popularnością i mimo przetasowań personalnych, przetrwali do dziś. Jako jedna z największych formacji w historii polskiego rocka przez wiele lat swojego istnienia sprawowali władzę na listach przebojów i na rynku płytowym, a ich koncerty przyciągały tłumy wygłodniałych autentycznej miłości do muzyki.

Na lubelskich Medykaliach zjawiła się horda fanów charyzmy Grzegorza Markowskiego i spółki. Wyjście muzyków na scenę spowodowało, że atmosfera się zagęściła i rozpoczęła się wyśmienita zabawa. Od początku panowie emanowali energią i pokusili się o pokazanie, jak są dynamiczni i autentyczni mimo tylu lat istnienia na rynku muzycznym. Warto powiedzieć, że postawili głównie na stare numery, jakby oddając hołd historii swojego zespołu. Co prawda pojawiło się kilka nowości, min. dwie piosenki z ostatniego wydawnictwa "XXX": "Raz po raz" i "Hej, ty", jednak prawdziwy pazur panowie wyciągnęli podczas miażdżącego "Idź precz". Markowski miotał się na scenie jak dziki lew zarzucając grzywą na wszystkie strony i szarpiąc mikrofonem. Niezbyt przyjemna, deszczowa aura zniechęcała, jednak ogłuszające dźwięki perfekcyjnych gitar skutecznie rozgrzały publiczność. Zaskakiwała doskonała znajomość tekstów piosenek - nie tylko starych hitów, ale też nowych przebojów, które publiczność znała zapewne za sprawą adekwatnej promocji w internecie i w stacjach radiowych.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Foty :) link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zgadzam się!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.