Facebook Google+ Twitter

Wcześniejsze wybory? - To zależy od decyzji Samoobrony

- Wybory są pewnym ryzykiem, ale możemy walczyć - powiedział premier Jarosław Kaczyński w wywiadzie dla Gazety Polskiej.

Na łamach Gazety Polskiej można przeczytać wywiad z premierem przeprowadzony przez Tomasza Sakiewicza i Macieja Marosza.

Jarosław Kaczyński przyznał w wywiadzie, że być może dojść do wcześniejszych wyborów: Wybory mogą być już w listopadzie. Być może jednak będą za dwa lata. To zależy od decyzji Samoobrony. Rząd mniejszościowy według nas może być tylko rządem do wyborczym. Przy tak agresywnej, nieodpowiedzialnej opozycji nic innego nie wchodzi w grę. Jesteśmy przekonani, że jeśli będziemy mieli większość, to w dalszym ciągu będzie się opłacało rządzić. Mam na myśli to, że będzie się opłacało nie tyle nam, ile krajowi.

Dziennikarze poruszyli również sprawę zwolnienia Andrzeja Leppera oraz przygotowań do Euro 2012. Premier zaznaczył, że absolutną bzdurą, bajką i oszustwem jest stwierdzenie, że ograniczyliśmy się do CBA i WSI.

O sukcesie media mówią niechętnie - przyznał Jarosław Kaczyński, zapytany o negocjacje w Brukseli - Przyznanie nam sukcesu oznacza, że podstawowy bastion oczerniającego ataku na rząd pada kompletnie. Twierdzenie, że polityka zagraniczna jest przez nas rujnowana, było centrum tego całego ataku. Atakujący nie mogą przyznać nam sukcesu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.