Facebook Google+ Twitter

We Frankfurcie trwają największe targi motoryzacyjne na świecie (zdjęcia)

We wtorek rozpoczęły się największe na świecie targi techniki motoryzacyjnej - Automechanika Frankfurt. Targi potrwają do soboty 17.09. Tegoroczne wydarzenie branży motoryzacyjnej, w historii targów prezentuje rekordową grupę wystawców.

1 z 28 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Łącznie jest  na Targach 4 820 wystawców (o 160 więcej niż podczas poprzedniej edycji) na 305 tysiącach metrów kwadratowych. Fot.Isabella Degen
Łącznie jest na Targach 4 820 wystawców (o 160 więcej niż podczas poprzedniej edycji) na 305 tysiącach metrów kwadratowych.
Fot.Isabella Degen

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Dzisiaj zakończyły się targi Automechanika, przez targi przewinęło się 136. 000 odwiedzających ze 170 krajów. Dane są jeszcze nieoficjalne.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Basiu, Twoja wieś śiąga turystów, więc nie dziwi "elektrotanksztela" przy hotelu, a zbiegiem czasu takie "ładowarki" elektryczne będą chlebem powszednim w każdym mieście, gdyż gminy muszą z czegoś żyć :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

A czy w mieście są już stacje do doładowań elektrycznych ?
w mojej wsi turystycznej, liczącej 470 mieszkańców, jest stacja tankowania elektryczności przy hotelu i wyciągu narciarskim. płaci się w kasie restauracji.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pojazdy na zdjęciach 11-13 to elektryczne motory do miejskiej komunikacji. Rozwijają szybkość do 45 km na godz. Można je ładować w domowym gniazdku elektrycznym 220-240 V. Czas ładowania 6 godz. zasilanie przez baterie Lithium.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Perfekcja wykonawstwa, to już iście technologie kosmiczne

Komentarz został ukrytyrozwiń

Największe na świecie targi, tylu wystawców… Z tego typu motoryzacyjnych wydarzeń zawsze trudno mnie wyciągnąć… Obejrzałam z dużym zainteresowaniem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.