Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

21209 miejsce

"We love you". Irlandzcy kibice śpiewają polskim policjantom

Jednym z najważniejszych wydarzeń na EURO 2012 jest fantastyczna postawa irlandzkich kibiców. Właśnie do sieci trafił film, na którym rozbawieni Irlandczycy wyznają miłość polskim policjantom.

"We love you, we love you" - śpiewali irlandzcy kibice naszym policjantom. Policjantka, Natalia Rogodzińska, jedna z adresatek tych westchnień podkreśliła, że zachowanie Irlandczyków było w pełni spontaniczne i nie wynikało z tego, że coś przeskrobali.

Rogodzińska zaznaczyła: "Jeszcze nigdy nie widziałam, żeby kibice potrafili się tak pięknie bawić. Alkohol nie budził w nich agresji. Wciąż potrafili się śmiać i bawić" - cytuje jej wypowiedź TVN24
Znajdź nas na Google+


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Moja znajoma mieszka na Starym Mieście w Warszawie. Twierdzi, że Rosjanie jak tu przyjechali na mecze "opanowali" je praktycznie całe - można ich było spotkać na każdej ulicy i w każdym miejscu. Wszyscy byli kulturalni, mili, sympatyczni, weseli, robili sobie pamiątkowe fotografie, zwiedzali Stare Miasto i w ogóle byli to sami ludzie na poziomie. Żadnych ekscesów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czy tacy jak Kuba Wolski koniecznie muszą wrzucać jad do tak spontanicznego wydarzenia (sic!) Wstyd, hańba i na pohybel.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kuba Wolski
  • Kuba Wolski
  • 24.06.2012 22:03

Szkoda że Rosjanie nie potrafili tak śpiewać ..... oni zresztą przyjechali do nas w innym celu!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Eliza
  • Eliza
  • 24.06.2012 15:25

Irlandczycy maja takie samo usposobienie jak my Polacy .Zresztą w Irlandii jesteśmy najbardziej lubiani, a jest nas tam spora grupa.Nawet historie mamy podobna i podobne dzieje.Do powiedzenia ;Polak, Węgier, dwa bratanki, i do szabli, i do szklanki .Należy dodać to ;Polacy , Węgrzy , Irlandczycy to wspaniali zagończycy, i do szabli, i do szklanki , i tylko w sporcie biorą się w szranki.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.