Facebook Google+ Twitter

We Wrocławiu Janina Paradowska spotka się ze studentami

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2010-04-23 19:23

24 kwietnia, współpracująca z Radiem Tok FM, publicystka tygodnika "Polityka" - Janina Paradowska, spotka się ze studentami Uniwersytetu Wrocławskiego. W Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej odbywać się będzie "Ring medialny".

Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego / Fot. Grzegorz Frąc"Ring medialny" to cykl dyskusji, organizowany przez Podyplomowe Studia Dziennikarstwa i Public Relations. Uczestnicy będą mieli okazję wysłuchania wykładu, wzięcia udział w rozmowie i warsztatach na dany temat. Red. Paradowska nie pierwszy raz będzie kierować dyskusją w ramach tego cyklu.

Temat nadchodzącego spotkania to "O mówieniu i milczeniu". Janina Paradowska zajmie się problemem wyrażalności tego, co powinno być wyrażone, a co wyrazić jest bardzo trudno.

Nie raz zetknęlismy się z wydarzeniami, które domagają się komentarza, mimo że wypowiadanie jakichkolwiek słów wydaje się nieuprawnione. W kontekście niedawnej katastrofy, należy się zastanowić, jakie problemy napotykają dziennikarze i inni ludzie, gdy mówią o tym, co dla nich trudne, wzruszające, a czasami zwyczajnie nie do powiedzenia.

Właśnie o tym, już 24 kwietnia rozmawiać będzie Janina Paradowska ze studentami i wszystkimi osobami zainteresowanymi tematem. Spotkanie rozpocznie się o godz. 16.00 w Sali Wielkiej Zachodniej Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego, przy ul. Joliot-Curie 15.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.