Facebook Google+ Twitter

We Wrocławiu odbędą się Targi Pracy dla studentów

Już w przyszły czwartek we Wrocławiu odbędzie się kolejna edycja Akademickich Targów Pracy. Studenci ze wszystkich szkół wyższych będą mieli szansę zapoznać się z rynkiem pracy, a być może znaleźć pierwszego pracodawcę.

Budynek C-13, to tu od kilku lat odbywają się Akademickie Targi Pracy. / Fot. Bartosz SenderekAkademickie Targi Pracy odbywają się po raz jedenasty, pierwsza edycja tej imprezy miała miejsce w 2003 roku. Październikowa edycja ATP odbędzie się w budynku C-13 Politechniki Wrocławskiej. Impreza kierowana jest do studentów poszukujących pracy, praktyk i staży. Podczas imprezy studenci będą mogli zamienić kilka słów z przedstawicielami popularnych w Polsce firm.

Studentów kierunków ekonomicznych powinny zainteresować stoiska banków Pekao S.A. oraz ING Banku Śląskiego. Mechanicy i elektrycy będą mogli m.in. sprawdzić oferty pracy w LG, Bosch czy Whirlpool. Informatycy szansy na rozwój swojej kariery będą mogli szukać na stoiskach firm Cyclad, Techland, QXL czy Naszej-Klasy. Elektronicy za wymarzoną pracą mogą rozglądać się na stoisku Nokia Siemens Networks Sp z o.o. Ale to nie wszystko, stoisk będzie znacznie więcej, każdy z pracodawców obdaruje zainteresowanego studenta masą ulotek i gadżetów zachęcających do podjęcia pracy w jego przedsiębiorstwie.

Oprócz rozmowy z przyszłymi pracodawcami w czasie targów studenci będą mogli skonsultować się z pracownikami Okręgowego Inspektoratu Pracy czy Państwowej Inspekcji Sanitarnej. Pomocy w poszukiwaniu pracy można szukać też na stoisku Biura Karier Politechniki Wrocławskiej.

Oprócz indywidualnych rozmów ze studentami przewidziane są również prelekcje poszczególnych firm, od godziny 11 co godzinę w sali 1.13 inna firma przedstawi swoją 45-minutową prezentację.

Targi odbędą się 22 października w godzinach 9-16 w Zintegrowanym Centrum Studenckim Politechniki Wrocławskiej (budynek C-13) przy Wybrzeżu Wyspiańskiego 27. Wstęp na teren targów jest bezpłatny.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.