Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

26695 miejsce

We Wrocławiu ruszyły 15 listopada trzy sztuczne lodowiska

Wrocławscy miłośnicy jazdy na łyżwach mogą odkurzyć swój sprzęt. Od poniedziałku w stolicy Dolnego Śląska działają trzy sztuczne lodowiska. Niestety osoby prywatne mogą korzystać z nich jedynie wieczorami i w weekendy.

fotografia ilustracyjna / Fot. Saad Akhtar / Wikimedia Commons / http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Girl_sitting_down_on_the_ice-rink_(01913).jpgOd 15 listopada wrocławianie mogą ślizgać się na Spiskiej, w Orbicie oraz przy Zespole Szkół nr 14 (ul. Brücknera 10). Na otwarcie kolejnego, jednego z największych lodowisk w Polsce, na wrocławskiej Pergoli będziemy musieli poczekać do 6 grudnia.

W tygodniu pierwszeństwo korzystania ze sztucznych ślizgawek będą miały zorganizowane grupy młodzieży szkolnej. Pozostali mieszkańcy Wrocławia, by wejść na lód będą musieli poczekać do wieczora czy weekendu. Lodowiska Spiska i Orbita w tygodniu czynne będą od godziny 17. Na Brücknera osoby prywatne będą mogły ślizgać się dopiero po 18. W soboty i niedziele lodowiska otwarte będą dla wszystkich miłośników ślizgania przez cały dzień.

Nowością w stosunku do lat ubiegłych będzie zadaszenie ślizgawek przy ul. Spiskiej i Brücknera. Dzięki temu lodowiska będą czynne także w przypadku złych warunków atmosferycznych.

Koszt godzinnej ślizgawki waha się od 8 zł na Brücknera do 12 zł na Spiskiej i w Orbicie (w tygodniu 10 zł). Bilety ulgowe kosztują odpowiednio 5 i 8/10 zł.

Lodowiska na Spiskiej i w Orbicie działać będą do końca marca. Wcześniej - 15 marca zamknięte zostanie lodowisko przy Zespole Szkół nr 14.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.