Facebook Google+ Twitter

We wrocławskim "Liverpoolu" zagrają dla Andrzeja Pawlusia

W niedzielę, 5 kwietnia 2009 r., we wrocławskim klubie muzycznym „Liverpool” odbędzie się koncert charytatywny, z którego dochód przekazany zostanie na rzecz pochodzącego z Gliwic Andrzeja Pawlusia.

 / Fot. autorO Andrzeju pisaliśmy już wcześniej w Wiadomościach24.pl. W 2005 roku mężczyzna uległ uległ wypadkowi. Od tego czasu porusza się na wózku inwalidzkim. Za 153 złote zasiłku nie jest w stanie sam się utrzymać. Wrocławski koncert jest drugim, będącym częścią akcji „Cała Naprzód”. Pierwszy odbył się 1 marca 2009 r. w gliwickim klubie muzycznym „SIC!”. Celem podstawowym inicjatywy jest zdobycie środków na remont mieszkania przydzielonego Andrzejowi ze względu na stan zdrowia. Pod koniec 2008 roku mieszkanie zostało ograbione i zdewastowane przez nieznanych sprawców. W oknach wybito niemal wszystkie szyby, skradziono materiały budowlane (więcej informacji pod adresem: http://www.marny.redsession.pl;www.marny.redsession.pl).

- Podczas marcowej imprezy w Gliwicach, stanowiącej pierwszy element akcji charytatywnej „Cała Naprzód”, udało się zgromadzić kwotę 3,5 tysiąca złotych - mówi Paweł Januszewski z Grupy Nieformalnej „Cała Naprzód”. - Liczymy, że we Wrocławiu chociaż zbliżymy się do tego wyniku. Wszystko zależy od frekwencji.

5 kwietnia na scenie zaprezentuje się czterech wykonawców – zabrzańska rock’n’rollowa kapela LEd, wokalistka Zuzana oraz wrocławskie zespoły rockowe April Pie i Instytut. Wstęp – 8 złotych. Start – 19:00.

Zapraszamy!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.