Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

40153 miejsce

We wrześniu kolejna akcja sprzątania świata

Fundacja Nasza Ziemia oraz Fundacja „Sprzątanie Świata - Polska” po raz 17. organizują akcję „Sprzątanie świata”. W tym roku weekend sprzątania wypada 17-19 września.

 / Fot. http://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Aterro_Sanitario.jpgTegoroczne hasło akcji brzmi: „Chrońmy bioróżnorodność - segregujmy odpady”. W ramach przedsięwzięcia w różnych częściach Polski będą miały miejsce lokalne akcje sprzątania, pikniki, koncerty oraz innego rodzaju imprezy towarzyszące, promujące ochronę przyrody i służące edukacji ekologicznej.

Na jakie atrakcje mogą liczyć warszawiacy? Już 11 września odbędzie się sprzątanie z ambasadorami. To kolejna odsłona tradycyjnej już akcji, w której co roku bierze udział kilkudziesięciu ambasadorów i przedstawicieli ambasad akredytowanych w Polsce. W tym roku sprzątać będą Kampinoski Park Narodowy. Na 17 września zaplanowane jest sprzątanie z partnerami akcji na terenie Warszawy. Dzień później w godzinach 10.00-18.00 w parku im. Romana Kozłowskiego na Ursynowie, odbędzie się piknik ekologiczny na którym wystąpi m.in. Ewelina Flinta. 19 września organizatorzy planują „rowerowe” sprzątanie lasu Młocińskiego.

Więcej informacji na stronie fundacji "Nasza Ziemia"

Źródło: materiały organizatora

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.