Facebook Google+ Twitter

We wtorek rusza gorzowski Hip(h)opotam taneczny!

Hip(h)opotam taneczny, czyli 1000 kilo żywej wagi, zaczyna się 3 sierpnia i potrwa przez kolejne 5 dni. W ramach imprezy każdy będzie mógł zatańczyć razem z tancerzami programu "You Can Dance" oraz z uczestnikami Mam Talent. Specjalnie dla uczestników Hip(h)opotamu wystąpią Tito, Molo i Frodo. Warto przyjść i zobaczyć na co stać nasze nogi.

 / Fot. Jean-noHIP(H)OPOTAM TANECZNY, poza świetna zabawą, oferuje nam warsztaty taneczne, dzięki którym każdy uczestnik będzie mógł szlifować swoje umiejętności w takich stylach tanecznych jak: hip-hop, funky, newstyle, videoclip i break-dance. Organizatorzy zapewnili uczestnikom najlepszych ekspertów w tej dziedzinie.

Tito, Molo i Frodo na codzień uczą tańca w Szkole Tańca TITO w Tychach, ich uczniami jest głównie młodzież oraz dzieci. Podczas pierwszej edycji warsztatów, kiedy pracowali z młodym pokoleniem Gorzowian, pokazali, że mimo młodego wieku, cechuje ich niebywały profesjonalizm, umiejętności pedagogiczne oraz wysoka kultura osobista.

To taneczne trio uczestniczyło w największych i najbardziej prestiżowych imprezach tanecznych w naszym kraju. Na swoim koncie mają wiele nagród i wyróżnień oraz otrzymują wiele zaproszeń na liczne międzynarodowe warsztaty taneczne, gdzie prowadzą zajęcia z ich uczestnikami.

Ciężka praca, talent do tańca oraz doświadczenie sprawiło, że mogli zaprezentować swoje umiejętności telewidzom w całej Polsce, za pośrednictwem programów takich jak "You Can Dance", który obecnie jest najbardziej prestiżowym programem, a jego celem jest promowanie talentów tanecznych. Tito i Molo są także finalistami programu "Mam Talent".

Tito, Molo i Frodo bardzo łatwo zjednują sobie wielką sympatię dzieci i młodzieży.

Źródło: jazdacoolturalna.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.