Facebook Google+ Twitter

Webasto od 10 lat z tytułem „Best Brand”!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2015-03-27 16:14

Webasto jest wskazywana przez czytelników niemieckiego magazynu „auto motor und sport” jako najlepsza marka już od dekady.

W tym roku Webasto zebrało aż 64,5% wszystkich oddanych głosów, co oznacza ponad pięcioprocentową przewagę nad konkurencją. W głosowaniu wzięło udział około 112 tysięcy czytelników magazynu „auto motor und sport”. Firma zajmuje pierwszą pozycję w swojej kategorii nieprzerwanie od 2005 roku.

„Webasto to synonim ogrzewania postojowego najwyższej jakości. Fakt, że zostaliśmy wyróżnieni tytułem „Best Brand” po raz dziesiąty z rzędu, potwierdza, że nasi klienci doceniają komfort, wygodę i bezpieczeństwo naszych rozwiązań. Nagroda jest przyznawana przez 112-tysięczne jury co czyni ją obiektywną i niezależną. Przyznany tytuł jest dla nas bodźcem do dalszego rozwoju i umacniania pozycji lidera w obszarze innowacji i technologii" – komentuje Joachim Damasky, członek zarządu Webasto SE, odpowiedzialny za dział Thermo Systems.

„Best Brand” 2015
W tegorocznym plebiscycie „Best Brand” czytelnicy mogli wybrać „Najlepsze marki" w 24 kategoriach, od ubezpieczeń, po wycieraczki samochodowe. Wszystko po to, aby wytypować najlepszych producentów z branży motoryzacyjnej.
* * *
O firmie Webasto:
Webasto Petemar jest częścią koncernu Webasto AG, którego siedziba mieści się w Stockdorfie pod Monachium. Webasto pozostaje firmą rodzinną od momentu jej założenia w 1901 roku. Koncern ma obecnie ponad 50 oddziałów na całym świecie (z tego ponad 30 zakładów produkcyjnych). Firma specjalizuje się w produkcji rozwiązań umożliwiających zarządzanie komfortem cieplnym wewnątrz pojazdu oraz systemów dachowych. Webasto należy do 100 największych dostawców urządzeń dla przemysłu samochodowego na świecie. W roku 2011 grupa Webasto wygenerowała sprzedaż w wysokości ponad 2,3 mld EUR przy zatrudnieniu ponad 9.500 pracowników. Kluczowe obszary specjalizacji koncernu to projektowanie i produkcja systemów okien i modułów dachowych oraz dachów do kabrioletów, systemów ogrzewania, chłodzenia i wentylacji do samochodów osobowych, kamperów, jachtów i łodzi, a także do pojazdów użytkowych i specjalnych. Więcej informacji o firmie Webasto można znaleźć na stronie internetowej: www.webasto.pl
(Monika Bladowska)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.