Facebook Google+ Twitter

Weblisko.com nowy ale czy inny serwis społecznościowy?

Nowe portale społecznościowe powstają niemal codziennie. Co zrobić, by zachęcić użytkownika do korzystania z serwisu? Wystarczy zaoferować ciekawe dotąd nieznane funkcje. Pytanie brzmi czy weblisko.com je oferuje??

Weblisko.com to nowo powstający serwis społecznościowy. Aktualnie dostępny jest blog na temat projektu na którym można zapoznać się z założeniami projektu oraz oferowanymi funkcjami.

Serwis zapowiada się dość ciekawie jednak o efektach będzie można się przekonać dopiero we wrześniu, choć już niebawem rusza wersja demonstracyjna.

Serwis będzie oferował tradycyjne funkcje sprzyjające zawieraniu znajomości ale także inne. Użytkownik stając się rezydentem wchodzi do świata, w którym panuje konkretny ustrój, system monetarny, penitencjarny, które zapowiadają się dość ciekawie. Jednostkę monetarną będzie webton - drobna moneta srebrna (3,5g). System monetarny, oparty będzie na systemie dziesiętnym. Jeden webton dzieli się na 100 aktonów. Każde weblisko będzie dysponować więzieniem, w którym osadzani będą rezydenci łamiący Konstytucję weblisko.com.

Więcej o weblisko.com na blogu serwisu.
Czekamy z nadzieją, że serwis zaoferuje coś ciekawego i nieznanego użytkownikom. / Fot. ddd

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.