Facebook Google+ Twitter

Webstar dla Wiadomości24.pl po raz czwarty!

Decyzją Akademii Internetu Webstarfestival społecznościowy serwis dziennikarstwa obywatelskiego Wiadomości24.pl został uznany za Stronę Roku 2009 w kategorii "Społeczność".

Łukasz Kłosiński z Webstarem. Zasłużył na niego, bez dwóch zdań. / Fot. Tomasz KowalskiPo raz czwarty zostaliśmy wyróżnieni tą nagrodą, którą dedykujemy Wam, Autorzy Wiadomości24.pl.

Nasza wspólna w serwisie obecność: redaktorów i autorów, mogła już po raz czwarty zaowocować tym wspaniałym wyróżnieniem. Jest nas coraz więcej i mamy nadzieję będzie to tendencja wzrostowa! Jesteśmy jednak nie tylko najwięksi, ale i najlepsi, co podkreśla dzisiejszy werdykt Akademii.

Warto przypomnieć,że Webstar, to najbardziej prestiżowa nagroda dla najlepszej strony w polskim Internecie. Na ceremonii wręczenia nagród był redaktor naczelny Wiadomości24.pl - Tomasz Kowalski, który odebrał statuetkę oraz dyplom.

W poprzednich latach, w konkursie Webstarfestival, Wiadomości24.pl zwyciężały w kategorii "Wiadomości i Informacje" (rok 2006, nagroda Akademii Internetu), a także w kategorii "Media" (rok 2007, nagroda internautów) oraz "Społeczność" (rok 2008, nagroda Akademii Internetu).

Poza Webstarem Akademii Internetu dla Wiadomości24.pl w kategorii "Społeczność", Bolesław Drapella i Eliza Słoma-Górska odebrali Webstara Internautów dla Sklepy.Gratka.pl, w kategorii "Sklep internetowy". Paweł Nowacki zaś, pierwszy redaktor naczelny Wiadomości24.pl tym razem odbierał Webstara Akademii Internetu dla Polskatimes.pl: Strony Roku 2009 w kategorii Wiadomości i Media.


Laureaci dzisiejszego wieczoru: Paweł Nowacki z Webstarem dla Polskatimes.pl, Eliza Słoma-Górska i Bolek Drapella z Webstarem dla Sklepy.Gratka.pl i Tomasz Kowalski z Webstarem dla Wiadomości24.pl. / Fot. Michał Wieczorek / Fot. Bolek DrapellaMartyna Wojciechowska odbiera Webstara dla strony National Geographic. / Fot. Bolek Drapella

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (51):

Sortuj komentarze:

Jest okazja, żeby się trochę nacieszyć.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratrulacje wielkie i pozdrowienia od Basi i Adama

Komentarz został ukrytyrozwiń

Adam:) Idąc tokiem Twojego rozumowania, Nobla z chemii nie masz tylko dlatego, że nie stać Cię na smoking. Co do reklam, pamiętam jeszcze Twoje wypowiedzi w komentarzach, że reklamy są ok. (link Byle Autorzy mieli udział w przychodach. I właśnie w tę stronę zmierzamy, ale to też Ci się nie podoba. Może zdecyduj się wreszcie jakie masz poglądy...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szkoda, że nie było kategorii: najbardziej zawalony reklamami serwis dziennikarstwa obywatelskiego w polskiej Sieci. Na pewno byłaby I nagroda, i to sponsorowana przez reklamodawców (pamiętajmy, że Łebstara trzeba sobie kupić). Tak, wiem, że można założyć ad-blocka itp. Ale, do cholery, nawet zalogowanym latają szmaty przed oczami. Dlatego namawiam wszystkich Autorów, żeby pracowali "na swoje", na przykład na swoim blogu, a takie serwisy traktowali jako li tylko zbiór linków i przekopiowań. Są takie strony, gdzie to normalka, na przykład: http://www.doorg.info/ tu można promować swoje blogi lub pisać tylko w tym serwisie. Jak się dobrze zakręcicie, to macie 8, 10, 15 tys. odsłon i więcej. I zero reklam. Nieźle, co? A najlepsze, że serwis stworzyła grupa internautów, z których wielu nigdy się nie spotkało w realu. Doorg nie dostanie Łebstara, bo nie ma go za co kupić...

Pozdrawiam wszystkich DO, o ile tacy tu są jeszcze poza I Gwardią. Sorki, I Gwardii już chyba nikt nie reprezentuje. Ale są niedobitki II i III. No to pozdrawiam. Aloha.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 13.12.2009 18:14

Pani Lidio, na Pani ręce składam brawo dla całej W24!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Super, Gratuluję wszystkim ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 12.12.2009 12:41

Komu dobry temu dobry, premia będzie???;-))))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mikołaj Webstar. Dobre nazwisko.

Komentarz został ukrytyrozwiń

:)

Wszystkim Wspaniałym:
Piszącym i Moderującym,
Samouwielbiającym i Adorującym
http://www.youtube.com/watch?v=us3dQ0nnlHY
a żeby klimat Wspaniałej Społeczności utrzymać - bis ;)
http://www.youtube.com/watch?v=7cL_lkyUcQE

Komentarz został ukrytyrozwiń

" Wszystkim robimy fotę z Webstarem" - a ja to bym chciała jeszcze z tym przystojnym Mikołajem. Da radę? :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.