Facebook Google+ Twitter

Wędruj górskimi szlakami z fajnymi babkami!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-06-08 14:30

Amerykanie mają kozetki swoich psychoanalityków, Anglicy rozgrywki ligowe w piłce nożnej, mężczyźni spotkania z kolegami przy piwie, a kobiety…? Może więc w te wakacje spakować plecak, zamknąć za sobą drzwi i wyjść w góry.

Już 6 lipca ruszy pierwszy z trzech górskich trekkingów, które specjalnie z myślą o kobietach przygotowało Stowarzyszenie Aktywne Kobiety z Sosnowca. Kolejne kobiece wędrówki odbędą się w sierpniu i we wrześniu. Uczestniczki przejdą wspólnie szlakami wokół Suchej Beskidzkiej, zdobędą Baranią Górę, odwiedzą Szyndzielnię i Przełęcz Karkoszczonkę. W programie wyjazdów organizatorki przewidziały zachwycanie się sobą, błękitem nieba, soczystą zielenią i wiatrem we włosach. Górskim trekkingom towarzyszyć będą warsztaty rozwoju osobistego, które ukierunkowane będą na poszukiwanie źródeł wewnętrznej energii, poszerzanie możliwości osiągania własnych szczytów, przekraczanie hamujących ograniczeń i blokad. Plenerowe warsztaty poprowadzi psycholożka Grażyna Zębala, pracująca w nurcie Gestalt.
Stowarzyszenie Aktywne Kobiety zaprasza do wędrówki górskimi szlakami kobiety ciekawe świata, pragnące poznać siebie, otwarte na rozwój i dobrą zabawę.
Szczegółowe informacje: www.aktywnekobiety.org .pl, tel. 32 266 16 72
Jesteśmy także na Facebooku: http://www.facebook.com/events/362041107183621/.

(Dorota Gut)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.