Facebook Google+ Twitter

"Wędrująca gwiazda" zmieni Twoje życie

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2010-09-12 08:51

Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego Twoje życie potoczyło się tak, a nie inaczej? Czy miałeś wpływ na jego bieg? A może ono nie zależy od Ciebie i wszystko co się w nim dzieje zapisane jest w gwiazdach?

Lillian Too "Wędrująca gwiazda. Feng shui dla wszystkich" / Fot. Okładka książki

Droga do szczęścia


Każdy człowiek chce być szczęśliwy, lecz niewiele osób może powiedzieć, że ten stan osiągnęło. Często do pełni szczęścia czegoś brakuje. Ludzie narzekają na brak pieniędzy, zdrowia lub bliskiej osoby. Ale nie robią nic, by to zmienić. Twierdzą, że i tak nie mają wpływu na swój los. Są jednak i tacy, którzy czytają poradniki, chodzą na kursy i wykłady specjalistów, a potem zasłyszane rady starają się wcielić w życie. Próbują zmienić siebie.

Nie zawsze takie działania przynoszą wymierne korzyści. W jakimś stopniu praca nad sobą może pomóc, ale czasem bywa niewystarczająca. Bo może nie sam człowiek, lecz przestrzeń, którą użytkuje, blokuje jego rozwój i postęp w życiu. Co wówczas robić?

Można zastosować feng shui. To starożytna praktyka znana od wieków Chińczykom. Polega na planowaniu, pozwalającym osiągnąć zgodność ze środowiskiem naturalnym. Tradycyjne feng shui w starożytności obejmowało ogólny rozkład miast, wsi, budynków mieszkalnych i gospodarskich, a nawet cmentarzy.

Filozofia feng szui opiera się na zasadach yin i yang, pięciu żywiołów oraz siatce bagua. Model yin i yang, to pierwsza zasada feng shui. Używa się go do wyjaśniania struktury i ładu wszechświata oraz zmian jakie w nim zachodzą. Siatka bagua składa się z 8 części i przedstawia różne dziedziny życia. Natomiast do pięciu żywiołów należy: kariera, wiedza, rodzina/zdrowie, bogactwo, sława i stopień, małżeństwo, dzieci, pomocni ludzie. Każdej części przypisane są specjalne symbole, które mają za zadanie je wzmacniać.

Może to wszystko wydaje Ci się istną "chińszczyzną" i niewiele z tego rozumiesz. Niezwykle pomocna będzie książka Lillian Too "Wędrująca gwiazda. Feng shui dla wszystkich". Dzięki niej poznasz tajemnice, wcześniej dostępne tylko dla wybrańców. One odmienią Twoje życie. Szczególnie metoda wędrującej gwiazdy.

Feng shui wędrującej gwiazdy pomaga określić niewłaściwe elementy w otoczeniu i daje wskazówki pozwalające naprawić przestrzeń poprzez użycie wykresu urodzinowego. Nakłada się go na cały dom lub poszczególne pokoje. Umożliwia to poznanie jakości energii w każdym zakątku pomieszczenia.

Autorka książki twierdzi, że wędrująca gwiazda jest jedną z najskuteczniejszych metod kształtującą przestrzeń i pozwala zapewnić maksimum pomyślności. Bo o ile nie jest możliwe wpłynięcie na oddziaływanie np. góry na nasz dom czy mieszkanie, to zawsze można zmienić układ przestrzeni i wystrój wnętrza.

Nie pozostaje nic innego jak zapoznać się z tym poradnikiem, przeczytać od początku do końca, szczegółowo prześledzić zamieszczone ilustracje i zastosować je w praktyce.
Wydaje się to trudne? To tylko pozory. Wystarczy pracować wytrwale, a efekty nas zadziwią.
Wędrująca gwiazda zaprowadzi Cię do szczęścia. Tego przecież pragniesz.


Autor: Lillian Too "Wędrująca gwiazda. Feng shui dla wszystkich"
Tłumaczenie: Joanna Grabiak- Pasiok
Wydawnictwo: Rebis
Stron: 328

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

A co z wiarą w horoskopy, karty czy czterolistną koniczynkę:) ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Być może nędza, ma zwiazek ze sposobem rządzenia. Ludzie mają różne narzucone ograniczenia odgórne.

Niezaprzeczalny jest jednak fakt , że samo feng shui zdobywa zwolenników na Zachodzie i w Polsce - wśród różnych ludzi. Są szkoły i kursy feng shui. Jednym ten sposób pomaga, inni uważają go za stratę czasu. Tak samo jest przy modlitwie, afirmacjach, jodze itp. Co człowiek, to zdanie. Każdy z nas może wybierać, to co mu pasuje najbardziej.

A ja tylko recenzuję książkę :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie wierzę w feng shui, ono na pewno nie da mi szczęścia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Trudno jest zmienić siebie, ale to jedyna droga do lepszego życia. 5*

Komentarz został ukrytyrozwiń

Chciałbym, żeby coś zmieniło moje życie! Czy będzie to "wędrująca gwiazda"? Nie jestem pewien... 5*

Komentarz został ukrytyrozwiń

Strata czasu na głupoty...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Interesujący tekst. Znam feng shui, ale jakoś nie stosowałam, chyba zabrakło motywacji, czasu. Może faktycznie warto, tyle niekorzystnych zjawisk ma na nas wpływ, zwłaszcza w miastach.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.