Facebook Google+ Twitter

Wędrzyn „Dzień Dziecka” z udziałem policjantów

Sulęcińscy policjanci wzięli udział w uroczystościach „Dnia Dziecka” w Wędrzynie zorganizowanych przez dowódcę 17 Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej

Policjanci z z Komendy Powiatowej Policji w Sulęcinie brali udział w „Dniu Dziecka” zorganizowanym przez dowódcę 17 Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej oraz dowódcę 7 batalionu Strzelców Konnych Wielkopolskich.
Uroczystości Dnia Dziecka odbyły się na terenie ćwiczeń żołnierzy batalionu w Wędrzynie. Dla uczestników przewidziano mnóstwo niespodzianek, konkursy, gry i zabawy, przejażdżki quadem wojskowym oraz pokaz umundurowania bojowego żołnierzy.
W trakcie obchodów można było zapoznać się ze sprzętem wojskowym, policyjnym oraz ratownictwa medycznego. Możliwość obejrzenia sprzętu policyjnego, włączenia sygnałów dźwiękowych, przymierzenia kasku i kamizelki sprawiła ogromną frajdę nie tylko dla najmłodszych uczestników imprezy.
Na zakończenie uroczystości za udział w konkursach i rywalizację w zawodach dzieci i młodzież otrzymały upominki ufundowane przez Komendanta Powiatowego Policji w Sulęcinie nadkom. Pawła Rynkiewicza.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.