Facebook Google+ Twitter

Weekend Halloween czyli zbiór opowiadań "31.10"

28 października 2011 r. rozpoczyna się pierwszy w Polsce literacki Weekend Halloween, wydarzenie wyjątkowe na naszym rynku książki. Dwudziestu pięciu autorów postanowiło zaprezentować czytelnikom swoje opowiadania, czyli zbiór "31.10".

Okładka książki "31.10" / Fot. Projekt okłdki: Agnieszka KościszZbiór opowiadań na wybrany temat jest czymś normalnym w praktyce wydawniczej każdego rynku książki. Wyjątkowość tego zbioru polega na tym, iż to sami autorzy, czasami nawet debiutanci, skrzyknęli się pospołu, zgodnie dogadali, by następnie wspólnymi siłami powołać do życia nową książkę. Okazuje się, że można w Polsce wydawać książki. Można to robić nawet za darmo. Zyskiem autorów będzie tu reklama, promocja, rozgłos, czyli bardzo konkretne korzyści, które wcale nie są niewymierne.

Ta inicjatywa wydawnicza została opublikowana w formie elektronicznej na stronie virtualo.pl w formatach PDF i EPUB, a ostatnio również jako pierwsza w mobilnym formacie MOBI na nowej platformie Virtualo. To już jest najprawdziwsza rewolucja technologiczna, która dotyka tysięcy polskich czytelników, zwłaszcza tych bardziej zaawansowanych i obeznanych z najnowszymi technologiami. Za całą pewnością młode pokolenie wiedzie prym w tej dziedzinie. Zanotowano już ponad dwa tysiące pobrań książki, a także ponad trzy tysiące pobrań fragmentów. Tu pozwolę sobie na poradę: aby otrzymać całą książkę trzeba ją kupić za 0 zł. To taki formalny zabieg kupienia darmowej książki, bo strona z książką jest sklepem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Zenek
  • Zenek
  • 28.10.2011 17:26

Szkoda, że wycięli patronów. Czyżby obawa przed konkurencją?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.