Facebook Google+ Twitter

Weekend na piasku w Garden Le Scandale - relacja

Palmy, piasek, hamaki i letnia, gorąca atmosfera, tak w skrócie można opisać tradycyjny ‚Weekend na piasku”, który odbył się w krakowskim Garden Le Scandale w dniach 23 – 25 sierpnia.

 / Fot. Jakub Gil / Fot. fot. Jakub Gil / Fot. Jakub GilWszystko rozpoczęło się kilka lat temu, kiedy to w dopiero zdobywającym popularność lokalu przy Placu Nowym 9, postanowiono na jedną dobę zamienić dziedziniec kamienicy w plażę. Zainteresowanie i chęć udziału w wydarzeniu było tak ogromne, że od tego czasu każdego lata, Garden Le Scandale powtarzało ten zabieg. Podobnie było w tym roku, a każdego dnia przybyłym oferowano inne atrakcje.

W piątek, goście przenieśli się na plażę Los Angeles, pełnej ratowników przypominających bohaterów kultowego serialu „Słoneczny Patrol”. Obsługa w strojach kąpielowych i z bojkami „pamelkami’, odpowiednie wizualizacje i muzyka sprawiły, że każdy mógł poczuć ten kalifornijski klimat. Następnego dnia, w sobotę postawiono na kuchnię i świeże grillowane na żywo ryby i owoce morza, przygotowywane przez portugalskiego szefa kuchni. Na zakończenie weekendu Garden Le Scandale zapraszało na małą dawkę luksusu, czyli śniadanie, do którego każdy gość otrzymywał lampkę prosecco a wszystko to w połączeniu złocistego piasku i bieli na stołach.

Co zdarzy się za rok? Nie wiemy, ale na pewno nie możemy się już doczekać!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.