Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

22722 miejsce

Weekend na sportowo w Tyczynie

To był prawdziwie sportowy weekend w małym miasteczku nad Strugiem. Najpierw futbolówkę kopali dziennikarze, a dwa dni później mundurowi. W międzyczasie otwarto Orlika.

IV MEDIA CUP


Wspólne zdjęcie uczestników IV Media-Cup / Fot. Gabriela ZąbczykWzmocniona drużyna "Naszego Strugu" okazała się najlepsza podczas czwartej odsłony turnieju MEDIA-CUP, który odbył się w miniony piątek w Hali Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Kielnarowej-Królce. W turnieju mediów wzięły udział także drużyny Głosu Tyczyna, portalu sportowetempo.pl, GC Nowiny oraz Radia Rzeszów. - Turniej ten staje się niemal tradycją. Chcemy pielęgnować kontakty z lokalnymi mediami, gdyż jest to bardzo dobra sprawa - mówił podczas rozdania nagród Dariusz Fudali, przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury i Zdrowia Rady Miejskiej. II miejsce w turnieju zajęła reprezentacja Głosu Tyczyna, III - sportowetempo.pl, IV - gazety Nowiny, a piąte przypadło Radiu Rzeszów. Choć wynik jest sprawą drugorzędną, wszystkie redakcje zapowiedziały udział w następnej odsłonie turnieju, by powalczyć o lepsze miejsca.

Otwarcie Orlika


W niedzielne popołudnie 6 grudnia obok Szkoły Podstawowej w Tyczynie otwarto kompleks boisk ORLIK 2012. Mecz pokazowy na nowo otwartym ORLIKU. / Fot. Mateusz KrzanowskiByło bardzo uroczyście, a obecni byli m.in.: poseł Jan Tomaka, burmistrz Kazimierz Szczepański, dyrektor SP w Tyczynie Bogumiła Bomba, przewodniczący Rady Miejskiej Adam Skowroński, ks. proboszcz Marian Czenczek. "FLIMERO" zachwyciło swoim występem. / Fot. Mateusz KrzanowskiByły występy, był także Święty Mikołaj, który strzelił pierwszą bramkę na nowym obiekcie, a młodzi adepci piłki nożnej, grający w Strugu Tyczyn, rozegrali mecz pokazowy.

IV Otwarty Turniej Służb Mundurowych


6 grudnia w Hali Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Kielnarowej-Królce odbył się IV Otwarty Turniej Służb Mundurowych, pod patronatem wojewody podkarpackiego - dr Mirosława Karapyty oraz Prezesa Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej - Kazimierza Grenia. Turniej zgromadził bardzo dużą liczbę zawodników, którzy mundury zamienili na stroje sportowe. - Rywalizacja była bardzo zacięta, a poziom sportowy nie odstawał od tego z podkarpackich boisk - żartował po turnieju Dariusz Fudali, przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury i Zdrowia Rady Miejskiej w Tyczynie, który był jednym z współorganizatorów. W imprezie sportowej wzięło udział dziesięć drużyn z całego województwa.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.