Facebook Google+ Twitter

Weekend stomatologiczny we wrocławskiej Alei Bielany

11 i 12 marca Aleja Bielany zaprasza na weekend stomatologiczny, podczas którego klienci centrum będą mogli skorzystać z darmowych przeglądów stomatologicznych i wygrać metamorfozę uśmiechu wartą 10 000zł.

 / Fot. ABW najbliższy weekend, w pobliżu środkowego wejścia do centrum, stanie gabinet dentystyczny przygotowany przez Mediconcept. Wszyscy klienci Alei, zarówno dorośli jak i dzieci, będą mieli okazję sprawdzić stan swojego uzębienia nie ponosząc żadnych kosztów. Badania przeprowadzą najlepsi fachowcy, na co dzień zajmujący się pacjentami w klinice Mediconcept. Dla osób pełnoletnich, biorących udział w wydarzeniu, przewidziano wyjątkowy konkurs, w którym nagrodą główną jest metamorfoza uśmiechu w klinice warta 10 000zł. Aby wziąć w nim udział wystarczy przejść badanie stomatologiczne oraz odpowiedzieć na pytanie konkursowe – Dlaczego to ja powinienem/powinnam wygrać metamorfozę uśmiechu?

Organizatorzy nie zapomnieli także o najmłodszych uczestnikach. Specjalnie dla nich stworzony zostanie kącik stomatologiczny, a w nim m.in. zabawy edukacyjne, kolorowanki czy nauka prawidłowego mycia zębów. Pod okiem doświadczonych animatorów dzieci będą miały szansę zamienić się na chwilę w małych stomatologów i same plombować sztuczne, dziurawe zęby.

Bezpłatne przeglądy dentystyczne będą wykonywane zarówno w sobotę jak i w niedzielę, w godzinach od 11.00 do 18.00. Szczegółowe informacje na temat wydarzenia znajdują się na stronie WWW.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.