Facebook Google+ Twitter

Weekend w kinie

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2010-10-22 15:48

W ten weekend zdecydowanie warto wybrać się do kina chociażby po to, by zobaczyć najnowszą polską komedię „Śluby panieńskie”.

Warszawskie kina w ten weekend oferują nam bogaty repertuar produkcji polskich i zagranicznych.

Wszystkich fanów Facebooka na pewno zainteresuje propozycja kina Atlantic – "The Social Network" - gdzie jedną z głównych ról gra Justin Timberlake. W Kinotece można będzie obejrzeć najnowszą produkcję z udziałem Juli Roberts „Jedz, módl się, kochaj”, film dla miłośników podróży po świecie, ale nie tylko. „Jedz, módl się, kochaj” to również film o podróży w głąb siebie. Pełen porywów namiętności film „Jestem miłością” gra Kino Muranów. W Muranowie w ten weekend można będzie zobaczyć również kanadyjski melodramat o dwójce młodych przyjaciół, których życie zmienia się gdy wkracza ten trzeci – „Wyśnione miłości” to obraz, który nie skupia się na homoseksualizmie, to film o miłości, przyjaźni, rywalizacji i zdradzie.

Wieczór specjalny w 60. rocznicę śmierci Hanki Ordonówny to weekendowa propozycja Kina Iluzjon. W ramach wieczoru specjalnego 22 października zostaną wyświetlone dwa filmy: wyreżyserowany przez Marię Kwiatkowską dokument o życiu zmarłej aktorki i piosenkarki „Ordonówna” oraz jedyny zachowany w zbiorach Filmoteki film z jej udziałem – „Szpieg w masce”. Wieczór zakończy koncert piosenek Hanki Ordonówny w wykonaniu aktorki Teatru Ateneum Katarzyny Łochowskiej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.