Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

16401 miejsce

Weekend w Połczynie Zdroju

Połczyn to miejscowość uzdrowiskowa, ale można też spędzić prywatnie tydzień czy weekend, korzystając lub nie z zabiegów terapeutycznych, czy zabiegów kosmetycznych w SPA. Szczególnie teraz przed sezonem, gdy wszystko jest tańsze.

Kawiarnia na parterze / Fot. Elżbieta SadowskaJuż w piątek ja zakwaterowałam się w SPA Zacisze, a mąż z synem zakwaterowali się w Sanatorium Gryf (który jest połączony łącznikami z SPA Zacisze) w ramach 3 dobowego pakietu weekendowego "Mini relaks". W ramach tego pakietu będą mogli skorzystać z 3 zabiegów, basenu i sauny w Gryfie.

Od rana biegaliśmy na zabiegi, po obiedzie poszliśmy na spacer, po połczyńskim rynku i deptaku. dokupując po drodze trochę słodyczy i procentów. Po kolacji mąż z synem poszli popływać w basenie. W Gryfie są dwie kawiarnie na parterze i na piętrze, co mąż opisał w artykule.

Wieczorem wybraliśmy się do kawiarni w Gryfie i chociaż podobało nam sięJeden z świątecznych szwedzkich stołów / Fot. Elżbieta Sadowska bardziej w kawiarni na piętrze (bardziej elegancko i kulturalniejsza atmosfera), jednak na dole była lepsza muzyka (chociaż kawiarnia wygląda bardziej spelunkowato) i zostaliśmy na dole. Do kawiarni na dole, przychodzą też miejscowi, mąż poznał po 4 latach miejscowe panie, które przychodzą tu potańczyć, a może przychodzą tu znaleźć sponsora.

W sobotę po zabiegach wybraliśmy się na spacer trasą turystyczną do Borkowa, wzdłuż rzeczki Wogry, ale dotarliśmy tylko do sztucznego zalewu (zbiornika retencyjnego), bo mąż poślizgnął się na błocie i odnowiła mu się kontuzja kolana. Mąż wspominał, że jak był tu w 2001 r. to dzisiejszy zalew był dopiero w planach. Piękna trasa spacerowa i widokowa, jednak trochę się zmęczyliśmy i wróciliśmy do Gryfa (Zacisze), aby się zdrzemnąć przed kolacją i wieczorkiem tanecznym (znowu w kawiarni na dole).

Zobacz także:Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Zobacz mój artykuł: Połczyn Zdrój – „ziemia obiecana” dla polskich emerytów?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Byłem, w Gryfie się byczyłem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Weekend w Połczynie Zdroju to w sam raz?.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2016 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.