Facebook Google+ Twitter

Weekend w Warszawie. Zobacz, co będzie się działo w stolicy

Dźwięk Złam, Powiślenia, Free Hugs, Festiwal Skrzyżowanie Kultur, Gdzie jest sztuka? - to tylko niektóre z atrakcji, które proponuje warszawiakom stolica 24 i 25 września.

Gdzie jest sztuka?Gdzie jest sztuka? / Fot. Materiały prasoweCzas: 23 - 24 września

Miejsce: prywatne warszawskie galerie (Czarna, Fundacja Archeologii Fotografii, Fundacja Galerii Foksal, Fundacja Profile, m2, Heppen Transfer, Kolonie, Le Guern, Lokal_30, Raster, Starter, Appendix2, Asymetria, Bochenska Gallery, BWA Warszawa, Leto, Piktogram/BLA)

Wydarzenie: wystawy otwarte

Wydarzenie zorganizowane przez prywatne galerie, które postanowiły przekonać do sztuki współczesnej warszawiaków. Dla odwiedzających specjalnie przygotowano wiele wernisaży.
Dni otwarte rozpoczną wystawy w galeriach po lewej stronie Wisły (Czarna, Fundacja Archeologii Fotografii, Fundacja Galerii Foksal, Fundacja Profile, m2, Heppen Transfer, Kolonie, Le Guern, Lokal_30, Raster, Starter) w piątek w godz. 17-22, a w sobotę w godz. 11-17. Później dla zwiedzających otworzą się galerie na prawym brzegu Wisły (Appendix2, Asymetria, Bochenska Gallery, BWA Warszawa, Leto, Piktogram/BLA) w godz. 17-22. Wydarzenie zakończy impreza w siedzibie Leto i Piktogramu w Soho Factory, na którą zaproszenia będą rozdawane w galeriach.
Szczegółowe informacje są dostępne na stronie wydarzenia.

Czytaj więcej -->

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.