Facebook Google+ Twitter

Weekend z Hurts. Wszystkie bilety zostały wyprzedane!

Bilety na trzy polskie występy grupy Hurts (piątek 21 stycznia Studio/Kraków, sobota 22 stycznia Stodoła/Warszawa oraz niedziela 23 stycznia Parlament/Gdańsk) zostały wyprzedane. W dniu występów nie będzie już prowadzona sprzedaż wejściówek!

Hurts / Fot. zdjęcie pochodzi z materiałów prasowych agencji Go AheadDla przypomnienia - krótko o duecie z Manchesteru. Zespół tworzą wokalista Theo Hutchcraft oraz obsługujący syntezatory Adam Anderson. Wybili się dzięki singlowi Wonderful Life, który w 2010 r. był najczęściej emitowaną piosenką w rozgłośniach radiowych na całym świecie. Popularnością cieszyły się także utwory Better Then Love, Stay. Oprócz tego chłopcy mogą pochwalić się współpracą z samą Kylie Minogue, z która nagrali Devotion.

Ich pierwszy album nazywa się Happiness i ukazał się na początku września 2010 r. W ich muzyce słychać inspiracje latami osiemdziesiątymi (Depeche Mode, Pet Shop Boys, Tears For Fears).
Dla szczęśliwców, którym udało się zdobyć bilety, podaję rozpiskę godzinową koncertów:


Kraków
19:00 - otwarcie drzwi
20:00 - Kamp!
21:00 - Hurts

Warszawa
18:30 - otwarcie drzwi
20:00 - Kamp!
21:00 - Hurts

Gdańsk
19:00 - otwarcie drzwi
20:15 - Hurts

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Przed rozpoczęciem trasy po Polsce Hurts potwierdził jednak swoją obecność na tegorocznym Openerze, także ci, którym nie udało się dostać na zimowe koncerty grupy, mają szansę posłuchać ich latem w Gdyni.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.