Facebook Google+ Twitter

Weekend z Imperium Mocy we wrocławskiej Alei Bielany

14 i 15 stycznia Aleję Bielany opanuje Imperium Mocy. Na terenie centrum handlowego spotkać będzie można postaci z Gwiezdnej Sagi i obejrzeć wystawę floty Imperium i Rebeliantów. Najmłodsi będą mieli szansę wstąpić do akademii adeptów mocy.

 / Fot. materiały organizatoraSpotkaj bohaterów Gwiezdnej Sagi w Alei Bielany w ramach weekendu z Imperium Mocy. Wydarzenie skierowane jest nie tylko do najmłodszych gości centrum, ale również do wszystkich fanów kultowej produkcji. Główną atrakcją czekającą na odwiedzających, będzie unikatowa na skalę europejską wystawa wiernie odtworzonych statków oraz pojazdów z całej galaktyki, z autografami aktorów grających w kolejnych częściach filmu. Na najmłodszych czekać będzie akademia adeptów mocy. Na podstawie mini quizu z wiedzy o filmie, dzieci będą kwalifikowane do akademii. Otrzymają miecze świetlne, wezmą udział w krótkim kursie władania nimi oraz używania mocy. Po zakończeniu zajęć w akademii, wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowy, imienny dyplom jej ukończenia. Oprócz zajęć, każdy fan gwiezdnej sagi będzie miał możliwość wzięcia udziału w rodzinnym quizie z wiedzy o filmie. Na jego uczestników czekają atrakcyjne nagrody. Dodatkowymi atrakcjami będą pokazy walki na miecze świetlne, kącik fotograficzny, a także konkurs plastyczny z nagrodami.

Bohaterów Gwiezdnej Sagi będzie można spotkać w Alei Bielany 14 i 15 stycznia, od godziny 12.00 do 18.00. Udział we wszystkich wydarzeniach, także zwiedzanie wystawy, jest bezpłatny. Szczegółowe informacje na temat wydarzenia znajdują się na stronie www.alejabielany.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.