Facebook Google+ Twitter

Weekend z kulturą w Warszawie. Przedstawiamy nasze propozycje

Zbliża się kolejny weekend. Wszystkim, którzy zamierzają spędzić go w Warszawie, przedstawiamy propozycje miejsc, do których warto się wybrać. Na pewno każdy znajdzie dla siebie coś atrakcyjnego.

 / Fot. http://en.wikipedia.org/wiki/File:Black_Swan_poster.jpgKino

Polecamy wybrać się na thriller "Czarny Łabędź" z rewelacyjną Natalie Portman w roli głównej - najnowszy film Darrena Aronofsky’ego, twórcy "Requiem dla snu" i "Pi". To obraz o zaciętej rywalizacji dwóch baletnic, z których każda zdaje się skrywać mroczną tajemnicę. Szczegółów dowiecie się czytając recenzję Marcina Napory: "Black Swan" - w poszukiwaniu Czarnego Łabędzia.

 / Fot. http://en.wikipedia.org/wiki/File:Burlesque_poster.jpgKolejny film, który proponujemy obejrzeć, to brytyjski dramat historyczny Toma Hoppera pt. "Jak zostać królem". Obraz zdobył łącznie 12 nominacji do Oscarów, m.in. za najlepszy film, reżyserię i pierwszoplanową rolę męska. Więcej o filmie czytaj w recenzji Tomasza Brusika: "Jak zostać królem" podbija Polskę.

Wielbicielom musicali proponujemy obejrzeć melodramatyczną "Burleskę", w której główne role zagrały Cher i Christina Aguilera. Premiera filmu zapowiadana jest na 11 lutego (Multikino Złote Tarasy). Projekt nominowany został do Złotego Globu w kategorii najlepszy film komediowy lub musical.

Teatr

Miłośnikom teatru proponujemy kilka spektakli.

Teatr Narodowy w piątek, sobotę i niedzielę przedstawia sztukę Włodzimierza Perzyńskiego pt. "Lekkomyślna siostra". Bilety w cenach 60 i 70 zł, a wejściówki po 25 zł. Przedstawienia rozpoczynają się o godz. 19.30. Adres: pl. Teatralny 3, tel. (22) 69 20 604, (22) 69 20 664. Rezerwacja telefoniczna możliwa jest od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00-19.00, a w niedzielę w godzinach 16.00-19.00. www: Teatr Narodowy.

 / Fot. http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:6_Warszawa_089.jpg&filetimestamp=20080704122301Teatr Polonia zaprasza na Wieczór Kabaretowy Stanisława Tyma pt. "Kobieta z widokiem na taras" w sobotę i niedzielę o godz. 16. To kabaret polityczno-społeczny, w inteligentny i zabawny sposób pokazujący Polskę, Polaków, media oraz ludzi kultury i polityki. Stanisław Tym w towarzystwie czworga aktorów zaprezentuje felietony, piosenki i skecze, w typowy dla siebie sposób wyszydzi polskie słabości i śmieszności. Ceny biletów od 45 do 84 zł. Rezerwacje: tel. 22 622 21 32, 22 589 52 00. Adres: Ul. Marszałkowska 56. www: Teatr Polonia.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Polecam Teatr Bajka link nie tylko na weekend .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.